cica01

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2015. május 31.

Akciósan vettem a DM-ben a JOY napokon, szemhéjtussal együtt adták, 2 együtt 900 ft körül volt. Szép ívelt szempillákat csinál, de néha mintha leperegne egy kicsit a nap végére, de van hogy már délutánra is, és nem igazán dúsít szerintem, legalábbis nem annyira, amennyire én vártam! Az alverde műszempilla hatású spirálja most jobban bejön, ezért kap 4 csillagot.

Alverde False Lashes Szempillaspirál

Alverde False Lashes Szempillaspirál
2015. május 31.

650 ft-ért vettem a DM-ben JOY kuponnal! Nem bántam meg, gyönyörű szempillákat lehet vele csinálni, és kicsit tényleg olyan mintha műszempillám lenne! A keféje is nagyon bejön, alapból az ilyesmi műanyag szempillaspirál keféket szeretem! Tartós, nem kenődik el, nem pereg le napközben, este is ugyanolyan szép mint reggel mikor felkenem! ;) Imádom, csak ajánlani tudom :)

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2015. május 1.

2 hete lett festve a hajam a 750-es csokoládébarna árnyalattal. Befestettük, és mikor megmostam/szárítottam a hajam, eléggé megrémültem, mert totál sötétbarna lett tőle a hajam. 1-2 hajmosás után viszont kopott annyit, hogy olyasmi színe van mint a dobozon. Napfényben gyönyörű vöröses csillogása van, ezt imádom benne! :) Viszont mintha kicsit ledobná a festéket a hajam, néhány tincs kicsit világosabb, de lehet az előző világosabb festék miatt.
Májusban újrafestem ugyanezzel az árnyalattal, remélem akkor rendesen befogja a hajamat! :)
Gondolkodom rajta, hogy a 750-es csokibarnát és a 760-as ragyogó középbarnát összekeverem, de nem tudom milyen lenne a színhatás! Ha valakinek van ötlete vagy tapasztalata erről, írjon! ;) :)
A sötét szín és a világosabb tincsek miatt 3 csillag! Remélem május közepén 4 vagy 5 csillagot adhatok neki! :)

1 smink