CicA3s

Regisztráció dátuma: 2021. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2021. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2021. szeptember 14.

Ez valami fantasztikus! Régóta kerestem azt, amivel kicsit jobban kiemelhetem a szemöldököm. Fiatalon én is túlzásokban estem a szedést illetően, és alig nőtt vissza, így kénytelen vagyok valami praktikát alkalmazni. Microblading technikával a formája szép lett, csak fakó lett 1 év után. Aztán rátaláltam erre, csokibarna árnyalatban. Kibontáskor az állaga miatt kicsit megijedtem, de pont ez a lényege, hogy vastagon kell felvinni. Az előírt 20 percnél hamarabb megszárad, nem kell addig fent hagyni. Könnyű lehúzni. 100%, hogy újra fogom venni!

Isana Make Me Mango Testvaj

Isana Make Me Mango Testvaj
2021. szeptember 10.

Testvajat kerestem, és imádom a mangót, így rögtön elcsábultam. Sajnos. Semmi köze a testvajhoz. 800-900 Ft körül vettem. Árban nagyon jó, gazdag, sűrű testápolónak mondanám inkább. Illata finom, hamar beszívódik (száraz bőröm imádja), nagyon jól hidratál. Ezek miatt jár a 4*.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2021. augusztus 9.

Az itteni sok pozitív vélemény miatt vettem a hajhullásomra. 2 havi adag bevétele után sem tapasztaltam szinte semmilyen változást. Pedig nagyon bíztam benne.