cicababa

Regisztráció dátuma: 2015. június 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. június 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

L'Oreal Paris Color Riche Lip Palette

L'Oreal Paris Color Riche Lip Palette
2017. december 24.

Szeretem a palettákat, mert kis helyen elférnek, mert több színt vihetek adott esetben magammal stb. Praktikus. A Nude változat van meg, szeretem a színeit, és a minősége is megfelel. A színeket könnyebben lehet keverni, mint a hagyományos kiszerelésű rúzsoknál.
Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de a legtöbb paletta vagy nude, vagy erős színeket tartalmaz. Tulajdonképpen variációk egy témára. Igazából egy vegyes palettával boldogabb lennék, főleg, ha magam válogathatnám össze a színeket, mint szemfestékek esetén. (Lehet, hogy van ilyen, csak én nem találkoztam még vele. Akkor ezer bocs.) Például a különböző bőrtónusokhoz illő erősebb és visszafogottabb színeket egyaránt tartalmazó palettákat szeretnék látni, nem profi mennyiségben és árban.

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs
2017. december 23.

A színválaszték szuper, szerintem mindenki talál magához illőt. Krémes, kellemes viselni. Pont annyira fénylik amennyire kell, nincs túltolva benne semmi. Szeretem használni, az egyik legjobb drogériás rúzs.

L'Oreal Triple Active Arclemosó Tej Száraz Bőrre

L'Oreal Triple Active Arclemosó Tej Száraz Bőrre
2017. december 23.

Általában szeretem a L`oreal termékeit, de ezzel a lemosóval én sem vagyok elégedett. Használat után, még ha törölközővel át is törlöm az arcom, marad egy vékony olajos, vagy inkább viaszos film. Nem érzem igazán tisztának az arcom. A sminket leviszi ugyan, de abban sem kiváló. Rengeteg ennél jobb termék van bármelyik árfekvésben.
Sajnálom.