cicafun

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2019. március 9.

Nagy kedvencem lett! Az első Police parfümöm, valahogy eddig mindig távol tartottam magam a "koponyáktól", elég bizarr ez a disign. De maga az illat nőies, édeskés-virágos-púderes 4 évszakos illat. Imádom az ibolyát, csak jó lehet az a parfüm, amiben van. A tartóssága nálam rendben van, van sokkal drágább parfümöm, ami nem teljesít ilyen jól. A 40ml-is kiszerelés a Dm-ben, még mindig féláras (4000Ft), megéri megszaglászni! :-)

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. március 9.

Az eddigi legkényelmesebb formulájú folyékony matt rúzs, amit valaha próbáltam! Nem szárítja ki az ajkakat, nem ragad, de mégis elképesztően tartós. Kellemes vízes bázisa van. Megszínezi az ajkakat, minimálisan hagy foltot leszáradás után. Az I rule mályvás-piszkos rózsaszínes árnyalat van meg, de biztos, hogy veszek még valamilyen más árnyalatot is. Az ivást jól bírja, az evést is vállalhatóan, amikor elkezd kopni, akkor a mályva szín rajtam átváltozik pinkessé, ami szinte megszínezi az ajkakat , tartósan ott marad. A Rossmannban teljes áron is 3500 Ft, annyit bőven megér, de akció keretében, illetve 10%-os kuponnal igazi bomba ár ezért a minőségért cserébe Végre egy olyan tartós, folyékony matt rúzs, ami nem szívja ki az életet a számból!

Catrice Glow Patrol Ajakdúsító

Catrice Glow Patrol Ajakdúsító
2019. február 21.

Alapvetően nem rajongok a szájfényekért, nagy elvárásaim nem is voltak vele kapcsolatban. A 02-es Aprhodite árnyalat van meg, túl sok színe nincs, én egy nude ajakceruzával használom. Kellemes mentolos illatú, kicsit bizsergető érzést ad, amikor felkened az ajkaidra. Extra ajakdúsító hatást nem véltem felfedezni, viszont gyönyörű szép fényt ad, szájfény létére egész tartós is (szájceruzával). Szerencsére nem elviselhetetlenül ragacsos textúra, de persze érezhető, hogy ott van a szájon. Nyáron, a melegben jó lesz elkenegetni, jól fog esni a mentol hűsítő hatása :-)

4 ÖSSZETEVŐ

Triisostearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen