cicagerinc

Regisztráció dátuma: 2018. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2019. június 12.

A Mocha Latte paletta van meg, és nekem ez a kedvenc szemhéjpúderem! Nagyon szépen fel lehet vinni, valahogy nekem tartós is (mondjuk szoktam alá egy pöttynyi bb-krémet kenni, mert még mindig nem vettem rá magam, hogy vegyek alapot....). A barna szememmel tényleg nagyon jól mutat, egyáltalán nem feltűnő (ami nekem nagy plusz pont, mert olyan palettát kerestem, amit hétköznapokra lehet használni)

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. június 12.

Ha lehetne, akkor 3 és fél csillagok adnék. Az íze volt az indok, amiért megvettem, nagyon érdekelt, hogy milyen lesz. Végül is kellemesen csalódtam, jó vele fogat mosni, és mintha tényleg egy árnyalattal fehérebbek is lennének a fogaim. Viszont!
Fogmosás után 1 órával már olyan rossz a szájam íze, hogy az borzasztó. (főleg, ha nem eszek semmit) Nem tudom miért van ez, de ráadásul fura réteget is hagy a fogamon. ://
Nem fogom újravenni, egy próbát megért és tényleg érdekes élmény vele a fogmosás, már csak a rendhagyó íz miatt is.

Isana Krémtusfürdő Pearl

Isana Krémtusfürdő Pearl
2019. június 12.

Elutazás előtt kellett vennem gyorsan egy olcsó tusfürdőt, amit utána is elhasználok, és végül is ezt vettem meg.
Az illata nekem totál semleges, szép lassan elfogyott, de újravenni tuti nem fogom, mert nem habzott eléggé :((