Cicaki

Regisztráció dátuma: 2012. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2012. július 25.

Talán a legrosszabb spirál amit valaha használtam! Nyaraláskor rájöttem, hogy a régi Clinique vízálló spirálom baszáradt, gyorsan kellett valami. Ezt találtam, megvettem. A kefét nem szeretem, minden mozdulattal a szemkörnyékre is jut belőle, ahonnan lehetetlen leszedni. A szempilláimról meg szép lassan levándorol a szemem alá. Azért estére is marad fent valami, de ez is csak annak köszönhető, hogy kb. nyolc perc munkával tíz réteget viszek fel, hogy valami látszódjon is. Még véletlenül sem ajånlanám senkinek! Ja, a kontaktlencsémre is annyira ráragadt, hogy alig tudtam leszedni róla.

Bioderma Sébium Szérum

Bioderma Sébium Szérum
2012. július 8.

Vártam sokat, hogy megírjam a tapasztalatokat. Majdnem négy hete használom minden este. Először pattanásos lett a bőröm, ami a ciklusom miatt is lehetett, de ez olyan más volt. Másmilyen pattanások. Nem adtam fel, mert a többi részem szebb lett a bőröm. De két hét után minden pattanás elmúlt. Azóta egy se jött ki. Halleluja. De a legfontosabb, hogy a mitesszereim is elkezdtek kifelé vándorolni. Gondolom ezekből lett az elején a pattanás. Szóval mitesszer is egyre kevesebb,a hatása egyértelműen pozitív. A bőröm még mindig extra zsíros, ezen semmi sem segít.
Update: miután én használtam egy hónapig, a húgom is kipróbálta. Az ő bőre nem olyan zsíros mint az enyém, inkább csak kombinált. Azt mondja, soha sem volt ilyen szép a bőre mint most a szérumtól, az orrán mindem mitesszer eltűnt, a szája szélénél levő "periorális dermatitisz", (ami igazából fehér, nagy mitesszereket jelent, ami nem kinyomható, és nagyon könnyen begyullad, pár óra alatt pattanásokká alakul) is sokkal szebb lett tőle. Szerintem tényleg csodaszer!

Vichy LiftActiv Retinol HA Night

Vichy LiftActiv Retinol HA Night
2012. július 8.

Nagyon sajnálom hogy megszűnik itthon, biztos kevesen vettük. Nem tudom mennyire ránctalanít, hiszen csak megelőzésre használom, de eddig ez tetszett a legjobban az éjszakai krémek közül. Egyetlen negatívuma, hogy ha nem használom egy ideig, beleszárad a krém a kinyomó csőrbe, de nagyon higénikusnak találom a csomagolást.

1 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ