cicapillango

Regisztráció dátuma: 2013. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. február 1.

heti egyszer-kétszer használom, és a kicsit émelyitően növényi illatát leszámítva nem tudok rá rosszat mondani, sőt! ja azon kívül, hogy mikor megszárad úgy nézek ki mint valami mocsári lény.. de legalább ha lemosom, akkor csodás az eredmény! nagyon szépen tisztitja és puhítja a bőrt, összehúzza a pórusokat.

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2018. február 1.

ez maga a 75 ml csoda egy palackba zárva! nagyon szépen tisztit, nem olyan irritálóan nagyok a szemcsék benne, hogy azt érzed, hogy nem marad felső hámréteged a használata után, nagyon kellemes az illata. én heti kétszer használom, egyszer utána pakolást is teszek fel (szintén himalayat) és a nagyon mitesszeres bőrömet kb 5!!! nap alatt hozta úgy helyre, hogy ma már lazán mászkálok alapozó nélkül.

Kallos Botaniq Superfruits Sampon

Kallos Botaniq Superfruits Sampon
2018. február 1.

csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, olyan langyos víz nekem ez a termék, nem vettem észre, hogy különösebben extra hatást ért volna el a hajam szépéségét illetően, de nem is rontotta. előnye, hogy nagyon olcsó, jó az illata, jól habzik, tehát jól tisztít. egy kallos pakolással használom és úgy nagyon szép a végeredmény. általában három naponta kell hajatmosnom, ezen ez sem változtatott.