Cicaslany

Regisztráció dátuma: 2010. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sephora 8H Matifying Pressed Powder

Sephora 8H Matifying Pressed Powder
2015. július 1.

Most vettem újra. Elsősorban smink fixálására használom, tartós, ár-érték arányban szuper termék.

Dr. Scheller Ránctalanító Éjszakai Krém Argánolaj és Amarant-Kivonattal

Dr. Scheller Ránctalanító Éjszakai Krém Argánolaj és Amarant-Kivonattal
2015. május 29.

Update 2015.05.29.
Most kapargatom ki a maradékot a harmadik tégelyből, a negyedik már ott lapul a szekrényben. Rendszeres használat mellett valóban láthatóan csökkenti a ráncokat, amik nálam elsősorban a bőröm szárazsága miatt alakultak ki. Az ötödik tégelyt is meg fogom venni.

2013. július 19.
Imádom. Nappalra is ezt használom, gyorsan és zsíros utóérzet nélkül felszívódik. A hatása látványos, szépen hidratál és érezhetően feszesít. Az illata tipikus natúrkozmetikum-illat, vagyis enyhén citrusos, nem tolakodó. Újra fogom venni.

Manna Ápoló Babaolaj

Manna Ápoló Babaolaj
2014. július 14.

Nagyon-nagyon megszerettem! Sokféleképpen kipróbáltam: vízálló szemfesték-maradványok eltüntetésére, arckrém helyett és testápolóként, de legutóbb gyantamaradékok eltávolítására használtam. Napégés enyhítésére is bevált, bár felváltva használtam ezt és shea vajat, szóval az lehet a shea érdeme is. Az ára húzós a kiszereléshez képest, de ezt a véleményemet megváltoztatta, hogy tényleg cseppek kellenek belőle. Erre tényleg figyelni kell, mert csak icipici mennyiségben fog szépen és gyorsan beszívódni, a túl sok zsírossá teszi a bőrt.
Az illata nagyon finom, diszkrét, leginkább édes-kókuszos.
Az ára miatt hezitáltam rendelés előtt, de mivel kiadós (két hete használom rendszeresen és nagyjából az 5%-a hiányzik az üvegből), szerencsére nem bántam meg.

1 ÖSSZETEVŐ