cicatapmancs

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

CV Cadea Vera Azulen Paste

CV Cadea Vera Azulen Paste
2016. március 5.

Elég régen vásároltam már kifejezetten pattanásra való bármilyen krémet, mert igazából egyik sem volt hatásos. A nagyobb pattanásokkal ez sem tud mit kezdeni, de a kisebbek ellen hatásos.

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel
2016. február 15.

2-szer használtam eddig,elsőre száraz samponos nap után. Nagyon meglepett a hatása, mert ha száraz sampont használok, és csak simán hajat mosok hajbalzsam nélkül, akkor szenvedés kifésülni a hajam, ráadásul durva tapintású a hajtövem. Ennek most nyoma sem volt, simán kifésültem a hajam balzsam nélkül. Picit mintha elnehezítené a hajszálaimat és lelapultabb tőle a frizurám, de ezért a hatásért megéri :)

Isis Pharma Metruboril Krém

Isis Pharma Metruboril Krém
2015. november 14.

Amíg "csak" piros foltok voltak az arcomon, addig nem volt probléma. Aztán jöttek a piros kis göbök. Ezt a krémet rendeltem meg először az antibakteriális hatása miatt. Ez a 30ml nem egy őrületesen nagy mennyiség, úgyhogy kb. 3 hetet jósoltam neki minden napos használattal. Ahogy először bekentem vele az arcom nagyon meglepődtem, mert 10-15 másodperc múlva már be is szívta a bőröm. 3 használat után kezdtek a piros kis pöttyök eltűnni. Most használom 2 hete, és teljesen eltűntek. Nem próbáltam még ezen kívül mást a göbökre, így csak annyi összehasonlítási alapom van, hogy ez használt. Nem száradt ki tőle a bőröm. A pirosságon enyhített, de teljesen ez sosem fog eltűnni. A kis szerelés ellenére most már úgy gondolom,hogy sokáig elég lesz, mert kevés kell belőle egyszerre. Amilyen célra vettem, annak tökéletesen megfelel.

update: Eltelt több,mint 1 hónap mióta először használtam. A göbök eltűntek és sokkal kevésbé piros az arcom. Az Eucerin Anti-redness éjszakai krémmel együtt használtam és mostanra már csak annyi látszik a rosaceából, mint akit egy picit megkapott a nap. Én megtaláltam a 2 tökéletes krémet, amivel kordában tudom tartani a pirosságot.

update: Lassan 2 év telt el mióta használom ezt a krémet. Szerencsére csak időszakosan van már rá szükségem. Hidegebb időben azonnal elkezd kiszáradni a bőröm, húzódik, ahogy belépek a lakásba már rögtön ég is. Ez a krém pár óra alatt rendbe hozza az arcomat. Még mindig a legjobb krémnek tartom, pedig többet próbáltam már :)