cicelle100

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bourjois Volume Reveal Vízálló Szempillaspirál

Bourjois Volume Reveal Vízálló Szempillaspirál
2024. április 28.

Gyönyörű, hosszú, dús szempillákat csinál, DE nekem délutánra elég csúnyán maszatolódik sajnos. Direkt a vízálló változatot választottam, mert nekem hajlamosak a sima szempillaspirálok panda szemet csinálni, de sajnos ez sem lett az igazi

MAC Hyper Real Serumizer

MAC Hyper Real Serumizer
2024. március 26.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Másfél hét használat után a tapasztalatom vele az, hogy nekem hidratálásra önmagában kevés, de nem is baj, mert amúgy is több terméket használok a reggeli rutinomban. Én ezt a terméket leginkább smink alá szeretem használni. Nagyon szépen elterül a bőrön, nekem az illata is kifejezetten tetszik. Az egész termék megjelenése, csomagolása, pumpa minősége nagyon szép, élmény reggelente használni. A termékben vannak mikrocsillámok, de ez a bőrön csak egy egészséges, természetes ragyogást, fátyolszerű hatást ad. Összességében nagyon kellemes a termék megjelenése és használata is, de egyenlőre nekem akkora pluszt nem ad, hogy ár-érték arányban megérné. Most az próbálgatom, hogy az alapozómhoz keverek belőle egy kicsit, jövök majd később az update-tel.
Update: sajnos nekem is van olyan termék amivel kukacosodik. Ezt leszamitva kellemes termék, de nem igazan nőtt a szívemhez. Szép, kellemes illatú, javít egy kicsit az összképen, de ha elfelejtem használni, fel sem tűnik.

Hada Labo Rohto Goku/Jyun Hyaluronic Milky Lotion

Hada Labo Rohto Goku/Jyun Hyaluronic Milky Lotion
2023. december 13.

Én nagyon szeretem. Nekem hamar beszívja a bőröm, szépen hidratál, főleg az esti rutinomban használom más termékekkel együtt. Ha elfogy, szerintem újra fogom venni.