cickibty

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour
2021. november 20.

A 020-as It's wine o'clock van meg, nagyon meg vagyok vele elégedve. Erősen pigmentált, úgyhogy nem szabad vele túl erős kézzel bánni. Az én világos bőrömön nagyon látványos, de természetes hatása van. Szerintem örök életre elég lesz 😃
Egy dolog nem tetszik benne, a csomagolás. Csak le kell hajtani, de nem kattan, szóval mindig attól félek, hogy kinyílik a táskámban. Nagyon kezdő barát.

Helia-D Botanic Concept Táplál1ó, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

2021. november 20.

Most fog elfogyni, szerettem hogy ilyen nagy kiszerelés. Nagyon finom, de visszafogott illata van, egész jól hidratál, viszont nekem egy picit ragacsos érzést hagyott, így inkább éjszakára használtam. Szeretem az igényes csomagolásokat és ez a kézkrém szerintem gyönyörű. Azt szúrtam ki először a drogériában :)

The Inkey List Oat Cleansing Balm

The Inkey List Oat Cleansing Balm
2021. november 13.

Annyi helyen olvastam a borzasztó állagáról, hogy mire felbontottam már előre leírtam magamban egy kicsit. Egy pár napig úgy használtam, ahogy rá van írva (nedves bőrön) és akármennyit mostam, mindig maradt egy kis olajos film a bőrömön, néha még a második, vizes bázisú tisztító után is. De aztán... Elkezdtem száraz bőrön használni és azóta oda vagyok érte. Sokkal könnyebb eldolgozni, mint a TO Squalane Cleanser-ét. De tényleg, fényévekkel. Nem hagy semmi maradékot mire leöblítem. Úgy látom, a zab bejön a bőrömnek, sokkal egységesebbnek tűnik a problémás részeken.
Valami illata van, de inkább olyan semmilyen. Mondjuk kb mint egy natúr zabkása :)
Óriási kiszerelés, szerintem minimum fél évig ki fog tartani.