cicóka

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Kaviczky Nappali Feszesítő Krém

Kaviczky Nappali Feszesítő Krém
2018. március 24.

Nekem zsíros hatása volt inkább és néhány pattanás is előjött, pedig nem vagyok már huszonéves. Soha többet nem veszek ilyet, semmilyen pozitív változást nem észleltem tőle a bőrömön. Az illata nem természetes (aki azt állítja, hogy illóolajok vannak benne, szagoljon meg pl. egy Adrienne Feller krémet és érezni fogja a különbséget) és jó kérdés valóban, hogy mit tartalmazhat a "Pannon formula". Egydül a szép tégely miatt nem egy csillag. :)

Ilcsi Karotin Extra Habkrém

Ilcsi Karotin Extra Habkrém
2017. május 26.

A szaga émelyítő, illatnak nem nevezném, hidratáló hatását alig érezni. Közelébe sem jöhet a régebbi berkenye habkrémnek, amit megszüntettek. Ez már nem Ilcsi néni eredeti receptje, csak valami gagyi keverék. Elkeserítő, hogy hová tart ez a márka.

L´Oréal Professionnel Inoa Ods2 Hajfesték

L´Oréal Professionnel Inoa Ods2 Hajfesték
2014. augusztus 7.

Mióta Inoával festik a hajamat, egyre szárazabb, kopottabb. Kb. 2-3 hétig jól mutat, utána a sötétbarna szín elkezd fakulni, sárgulni és nagyon csúnya lesz. Nem tudom, mi az, ami pótolja az ammóniát ebben a festékben, de lehet, hogy messze károsabb a hajnak. Régen Wellával festették, semmi bajom nem volt vele. Szép színe volt és tartotta is sokáig. Az Inoa egyetlen előnye, hogy nem büdös, viszonylag kevésbé károsak az összetevői, de mit sem ér, ha a hajamat mégis roncsolja, fakítja.