Cicuka22

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr.Milesz Vérehulló Fecskefű Ecsetelő

Dr.Milesz Vérehulló Fecskefű Ecsetelő
2020. július 12.

Több, mint egy hónapig napi 2x ecseteltem vele a szemölcsömet, de sajnos nem segített. Eleinte úgy tűnt, hogy lejjebb vitte a duzzanatot és azt hittem el fog tűnni, de sajnos újra olyan lett mint volt és fájt is. Most a Scholl szemölcs fagyasztóját próbálom ki.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2020. július 5.

Szeretem az illatát. Olyan üdítő, friss és tisztaságot idéző. Szuper habzása van, így kevés elég belőle, sokáig kitartott egy flakon. Alapvetően zsíros hajam van, de ezen sajnos nem segített. Nem tudtam kitolni vele egy nappal tovább sem a hajmosást. A többi részét azonban nem szárította ki. Úgyhogy negatívat nem tudok rá mondani. Szép, egészséges a hajam, mióta ezt használom, bár ez nem biztos, hogy ettől függött csak. Plusz pont, hogy szépen megnövelte a vékonyszálú egyenes hajamat :) Csak azért nem veszem újra, hátha találok egy zsíros hajra jobban való sampont.

Isana Style2create Cactus Xoxo Szárazsampon

Isana Style2create Cactus Xoxo Szárazsampon
2020. július 5.

Szerintem szuper. Nagyon tetszik az illata, nem fullasztó, mint általában a többi ilyen termék. Nagyon jól felszívja a zsírt, és csak minimálisan látszik a fehér réteg, de jól ki lehet fésűlni azt is. A volumen hatása is jó. Kár hogy csak limitált kiadás.