Cicuka22

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon
2024. május 5.

Nagyon bánom ,hogy megvettem. Szó szerint nem csinál semmit. Nagyon sokat kellett fújnom,hogy valami hatása legyen, de az sem ért sokat, mert csillogó, lelapult haj lett a végeredmény. Ráadásul viszketést is éreztem napközben. Érdekes, mert felrázom, oda fújom és semmi nem látszik. Kár,hogy nem tekertem lejjebb a hozzászólásokat, mert ott már többen írták ugyanezt.

Dove Advanced Care Gentle Scrub Krémtusfürdő

Dove Advanced Care Gentle Scrub Krémtusfürdő
2024. április 27.

Nagyon szeretem! Kellemes illata van és ami a legfőbb,hogy nem szárítja a bőrömet. Az illatát én is tisztának és frissnek érzem. A szemcsék is jók benne, de pont emiatt nem használom minden nap. Sokáig elég.

Dermedic Oilage Tápláló Bőr Sűrűséget Helyreállító Nappali Krém

Dermedic Oilage Tápláló Bőr Sűrűséget Helyreállító Nappali Krém
2024. április 16.

Nagyon kellemes illatú és állagú krém. Már a felkenèskor puha lesz tőle a bőröm. Bár hamar felszívódik, az én zsíros bőrömre nem megfelelő. Pár óra múlva már fénylik, "tocsog' homlok és orr vonalon főleg. Nem elég,hogy látom, de még érzem is a bőrömön hogy túl sok. Oda nyúlok és az ujjam is fénylik. Sajnos nem válik be , de nem pontozom le nagyon, mert nem kifejezetten zsíros bőrre ajánlott és amúgy egy nagyon jó kis krém. Az éjjelit is használom, azt jobban szeretem. Száraz bőrre tökéletes lehet.