cigarettamacska

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. július 1.

Ha csak egy szérumot választhatnék, akkor biztosan ez lenne. Tényleg. Annyira imádom a hatását, az állagát, szívem szerint fürdenék benne. Gyönyörű puha arcbőrt varázsol, egyenletesebbé teszi hosszabb távon az arcbőrömet, és sokkal egységesebb is lesz. Ár/érték arány is verhetetlen, illetve az, hogy magyar külön plusz.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2020. november 29.

Egyszerűen zseniális ez a krém,úgy ahogy van! Na jó, talán ezt a fura friss malter szagot nem tudom hova tenni, de üsse kavics, elviselem:). Nagyon szépen leviszi nekem a gyulladt pattanásokat is, és abszolút nem szárad ki mellette az arcom. Minden este ezt használom. Gyanta után pedig ezzel kenem magam, nagyon szépen ott is leviszi a pirosságot:). Féltem elsőre, hogy nem szívódik be, de reggelre mindig teljesen beissza az arcbőröm.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2020. január 1.

Először nem igazán éreztem hatását, de mit is vár az ember, ha inni sem iszik eleget? Azt azért egy csoda kence sem tudja pótolni. Fokozatosan elkezdte a bőrömet feltölteni egyébként, sokkal rugalmasabbnak érzem a bőrömet tőle. Hiába rich, nem érzem azt, hogy elnehezítené az amúgy zsírosodásra hajlamos bőrömet, gyorsan be is szívódik.

3 ÖSSZETEVŐ

Olive Squalane EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen