Cikkamakka

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Tea Totaler Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Tea Totaler Pucér Arctisztító Balzsam
2019. március 3.

A legjobb arclemosó, amit valaha használtam, pedig volt egy pár :) Esténként használom, előtte sima micellás vízzel áttörlöm az arcom és a nyakam, leöblítem, majd ezzel a balzsammal bőven átmasszírozom. A végén vízzel kicsit leöblítem és meleg vizes arctisztító kendővel áttörlöm. Már ennyitől is gyönyörű lesz a bőröm.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2019. február 25.

Eleinte nagyon tetszett, de a második üvegnél behisztizett tőle a bőröm, kisebb-közepes pattanásokkal jelezve, hogy nem jó neki. Eleinte nem is értettem, mitől lehet, elkezdtem egyszerre csak egy terméket használni, így jöttem rá, hogy ez a szérum az oka, aztán itt is olvastam hasonló tapasztalatokat. Rendkívül kellemetlen és bosszantó. Két csillag azért, mert egyébként szuper kis szérum lenne.

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20
2019. február 15.

Számomra A Tökéletes Alapozó. Könnyed, természetes hatású, a bőröm színével tökéletesen egyező alapozó és még fényvédős is. Külön szeretem a folyékonyságát, nagyon könnyű eldolgozni. Pici púderrel szoktam fixálni, de a nélkül is tökéletes, én is talán csak megszokásból használom. Továbbá nem tudom, hogyan csinálja, de a szilikonokra hisztis bőrömet sem csapta ki még sosem, hiába van tele rengetegféle szilikonnal. Igaz nem is használom minden nap, de ez más szilikonos termékről is elmondható volt, és pár alkalom után jöttek elő a kis bigyók. Ennél soha nem történt ilyen.
Érdemes megfelelően hidratált bőrre felvinni.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Jelentése organikus növényi párlat.

Polypropylene Glycol EWG Kockázat: EWG Adat: közepes Komedogén index: Irritatív index: