Ciklon3

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2019. november 12.

A 902-es bézsszőkével ki lehet világosítani apránként a természetes szőke hajat. 3 használat után már világos szőke lesz vele, nem kell külön blansolni.
A 128-as gyémántszőke pedig tényleg annyira világos és ezüst lesz, mint a tincsmintán, a katalógusban. Szinte fehér-szőke, ezüst fénnyel. (Sajnos az arcbőrömhöz nem állt jól a szín, de nagyon tetszett.) Számítsatok rá, hogy 90-95%-ban azt a színt kapjátok, ami a dobozon van! :)
Tervezem még a 910-es hamvas világosszőkét is kipróbálni, illetve az aranyszőkét.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2019. november 12.

9.1 -es hamvas világosszőkét próbáltam ki, szőkített hajon. Az eredmény: kb. 2 tónussal sötétebb haj, mint amit a kép alapján sejteni véltem és szinte teljesen ezüstösen hamvas. Nagyon szép színe van :-) pár mosásig :D kb. 8-9 nap alatt az ezüstös szín 80%-a eltűnt és egyre sárgásabb szőke lesz belőle. Azért adom a 4* , mert lehet, hogy természetes alapra kenve működik, hiszen a szőkített haj sok mindent ledob

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2019. november 10.

10.13 -as árnyalatot próbáltam ki, szőkített alapon. Sokkal világosabb lett, mint a dobozon található legvilágosabb szín. Kb. 12.13 as, majdnem hófehér-szőke. Teljesen egységesen befogta a hajam, egyenletes, nagyon szép színe volt, könnyű volt felkenni is. Arcomhoz azonban borzasztóan világos volt ez a szín, ezért még azon a hétvégén átfestettem egy másik színnel. Kár érte, mert egyébként gyönyörű volt, csak nem illett hozzám.