cila

Regisztráció dátuma: 2013. május 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél
2014. december 22.

Négy napja használom,de már tényleg látszik,hogy fényesebb,tömörebb a bőröm.Nagyon tetszik,hogy nincs illata és simán lehet rá sminkelni,mert semmilyen filmréteget nem hagy a bőrön.Próbáltam ultrahangozni is, egy kis szőlőmagolajjal és kiváló a hatás.Az összetevők is barátságosak.Ja,én a Rossmannban vettem 1600-ért.Tehát tőlem öt pontot kap.

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2014. szeptember 18.

Pont a fenti képen látható színűre festettem a hajam.Olyan régóta szerettem volna ilyen aranyos színű szőke hajat,de nem nagyon találtam ilyen árnyalatot egyik márkánál sem.Mindig ez a fehér,szilikon szőke sikeredett.De ez,-ez annyira gyönyörű szín(olyan Taylor swiftes)amire mindig is vágytam,meleg tónusú.Szépen befogta a hajamat,csillogó,ragyogó,és még kímélő is.Remélem a hatás megmarad négy hétig.Egy valami ami meglepő volt számomra az a festék mennyisége,nagyon kevéske.Nagyon ki kellett centiznem,hogy elég legyen,pedig rövidebb bubi frizurám van.Ezért nem vonok le pontot.

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2014. április 10.

Régebben használtam,akkor pénzzel dolgoztam,és sajnos a pénzes kezemtől kiütések lettek a nyakamon ,nagyon sok pattanás.Ezzel kenegettem jó vastagon és nagyon sokszor,kitartóan.És láss csodát elmúlasztotta mindet.Pedig előtte használtam mást is sikertelenül.Ez használt kizárólag.Nagyon örültem neki.