Cilike

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Vollaré Perfect Smoothing Mask

Vollaré Perfect Smoothing Mask
2023. március 6.

Random vasarlas volt, ho vegi penztarcabarat budget megoldaskent ot valasztottam, teljesen elegedett vagyok, azota mindig ujraveszem, a kedvencem lett. Heti haromszor-negyszer hasznalom. Ami tetszik benne az egyik legjobban, az az, hogy nem raszarados-lehuzos maszkka alakul, hanem csak beszivja a bor. Illate nagon kellemes, kremes-uborkas-friss, az 5ml mennyoseg pedig boven eleg egy hasznalatra, meg a kezemre is jut, amit szinten gyonyoruen felpuhit. 10/10 Rossmannban 349 forint 2x5ml-es tasak

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon
2022. november 7.

Evek ota a festett hajra valo, piros szinu Elseve-et hasznalom, a sampot is es a balzsamot is.
Meglattam ot a polcon es kivancsiva tett, beszereztem a sampont is es a hozzavalo balzsamot is. Nagyon meglepodtem, mert elkepesztoen jo termek.
Ma reggel csak sampont volt idom hasznalni es lass csodat, a hosszu, suru es vastagszalu hajambol, fenylo, konnyu es illatos zuhatagot varazsolt.
Alig varom, hogy a sampont es a balzsamot is hasznaljam hajmosasnal, kivancsi leszek az eredmenyre. Ha mar maga csak a sampon ilyen jo munkat vegzett, kivancsi leszek mit tesz majd mindketto. Megadom az Ot csillagot :).

Lacoste Eau De L.12.12 Pour Elle Magnetic

Lacoste Eau De L.12.12 Pour Elle Magnetic
2022. október 31.

Fufut rendeltem belőle vakon, de sajnos nekem ő egy kis édeskés semmiség. Nem tart sokáig rajtam, nem felismerhető illat. Hétköznapokra elfujkálnék egy 100ml-est, ha az ölembe pottyanna, de meg nem venném. Tùl sokat vártam, a Lancome La Nuit Tresor magasra tette a mércét.