cincur

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2020. június 19.

Nagyjából 1 hónapja vettem a DM-ben, kifutó termék volt, ezért féláron volt. Jó véleményeket olvastam róla, ezért gondoltam ennyiért adok neki egy próbát. Hát én nagyon megszerettem ezt a krémet, évek óta hatalmas problémám hogy az én érzékeny bőröm nagyon kevés fényvédőt visel el. ezt a terméket viszont szereti. Azóta minden nap használom és azt kell mondanom ár/érték arányban tökéletes termék, 1900 volt az 50 ml és nem pattogok ki tőle nem viszket, nem csíp és még sorolhatnám mik történtek arcommal más fényvédőktől. Drogériás viszonlatban tökéletes fényvédő, ezért én még vettem belőle 2 tubussal, sajnálom hogy megfog szünni, de így legalább 1 évre elengedőt feltankoltam belőle :D

Swell Ultimate Protect & Renew Serum

Swell Ultimate Protect & Renew Serum
2020. június 15.

Utazó kiszerelést próbáltam belőle az egyik Lookfantastic dobozból, nekem az illata nagyon bejött, imádtam hogy az egészt boxot átjárta. Én törülköző száraz hajamra használtam, nekem bevált. Használtam már jobb hajvégápolót (az én hajam az olajokat jobban szereti), de vele is tökéletes volt dolgozni. Beszívta a hajam rendesen, azért arra figyeltem mivel kissé folyós állagú hogy keveset nyomjak a tubusból. A normál méretű termék azt hiszem pumpás, azzal biztos könnyebb kicsit bánni. Eredeti áron valószínűleg nem venném meg, de nagyon örülök hogy kipróbálhattam és el is tudtam használni a terméket teljesen.

L'Occitane Shea Vajas Ultra Rich Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Ultra Rich Nyugtató Arckrém
2020. május 22.

Ha lehetne még sokkal-sokkal több pontot ednék neki. Nekem ez a krém maga az etalon, nem tudom hogy állhat ilyen rosszul, bár úgy látom egy régebbi verzióhoz is érkeznek vélemények amik gondolom rá vonatkoznak. Évek óta használom ősztől-tavaszig a krémet éjszakára. Érzékeny, rozaceás, seborrheás bőröm van, szóval minden jóvan megvagyok áldva :D Az évek óta tartom krém vadászatom alatt sok krémet kipróbálta már (még hag vélemény sajnos nem is feltétlen írtam hozzájuk), most viszont úgy éreztem hogy meg kell védenem ezt a krémet, hisz hihetetlen hogy csak 3,57 a pontszáma. Minden évben veszek egyszer télire és van hogy 6-8 hónapig is használom, egyből rendbe rakja az arcom, nem irritál egyáltalán könnyű felvinni és nagyon kevés is elég belőle. Ha melegszik az idő nehéz krém lesz, viszont ha leégek mindig ezzel kenem magam és hibátlanul helyre rakja az irritált arcom, nagyon hálás vagyok neki. Egy kezemen megtudom számolni hány arckrém van amit újra tudtam venni mert bevált, és ő az amit a legtöbbször újra vettem már. Nagyon tetszik hogy üveg tégelye van, nem gagyi műanyag mint a legtöbb jóva drágább márkánál megfigyelhető. Ár-érték arányban maximálisan megéri a krém. Talán akinek nem vált be a krém, vagy sokat használt vagy nem száraz a bőre, de ennyi shea vajat egy arckrémben sem találtam még és shea jótékony hatásai közismertek. Bárcsak találnék testápolóban is ilyet, aminek magas a shea tartalma és be is szívja a bőröm, addig marad natúr shea vaj magában.