cincur

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2020. október 5.

Én nagyon elégedett vagyok a termékkel, okosszépség oldalán bukkantam rá, és akciósan sikerült lecsapnom rá egy patikában. Érzékeny, rozaceás, seborreás bőröm van, így rendesen kűzdök vele hogy olyat találjak, amit szeret. De ez a fényvédő szuperül műküdik a bőrömön, nagyon tetszik, hogy nincs benne parfüm és jók az összevetői :)

Mádara Micellás Arctisztító

Mádara Micellás Arctisztító
2020. szeptember 18.

Én az eddig vélemények szöveg ellentétjét tudom hozni, érzékeny, rozaceás, sebborrheás bőröm van. Nem sok minden visel el, belőle volt egy utazó méretű változatom, nagyon szerettem használni, nem irritálta a bőröm. Dupla este arctisztítás első lépésének használtam, kiválóan működött, eltávolította amit kellett és nem húzta, szárította a bőröm. Sajnos meglepően láttam, hogy a normál méret csak 100 ml belőle és az árát egész magasan határozták meg, ezért egy csillagot levonok, de egyébként ha van rá valami szuper akció akkor biztos veszek belőle normál kiszerelést még! :)

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2020. június 19.

Nagyjából 1 hónapja vettem a DM-ben, kifutó termék volt, ezért féláron volt. Jó véleményeket olvastam róla, ezért gondoltam ennyiért adok neki egy próbát. Hát én nagyon megszerettem ezt a krémet, évek óta hatalmas problémám hogy az én érzékeny bőröm nagyon kevés fényvédőt visel el. ezt a terméket viszont szereti. Azóta minden nap használom és azt kell mondanom ár/érték arányban tökéletes termék, 1900 volt az 50 ml és nem pattogok ki tőle nem viszket, nem csíp és még sorolhatnám mik történtek arcommal más fényvédőktől. Drogériás viszonlatban tökéletes fényvédő, ezért én még vettem belőle 2 tubussal, sajnálom hogy megfog szünni, de így legalább 1 évre elengedőt feltankoltam belőle :D