cingarela

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

Emporio Armani Night

Emporio Armani Night
2014. augusztus 12.

Én a férfi változatával vagyok úgy, hogy talán a legjobban sikerült férfiparfüm, amit valaha is szaglásztam, mivel nincs feltöltve (és lusta is vagyok, na meg ezer év mire a feltöltés megjelenik), így a hím változatát itt pontozom............10 csillaggal, a női sem rossz, de azért a férfi mögött kullog :)

Dolce & Gabbana Rose The One

Dolce & Gabbana Rose The One
2014. június 20.

Szerintem ez egy nagyon szép nyári illat. Viselhető bárhol bármikor, de főleg nappali illatnak tökéletes. Nincs benne él, nem túl rózsás, nehéz nem gejl, hanem egy nagyon szép könnyed fiatalos meleg illat, még azoknak is akik nincsenek oda a rózsa illatokért. :)
Dolce-ék polcáról választanék, akkor én biztos őt választanám, a The One is csodaszép, de Őt már nagyon sokan hordják.

Tökéletes, :) Legalábbis rajtam biztos......és nem illanós hanem még mindig tartja és tartja magát..
Nyár, romantika, boldogság ezt jelenti nekem.

Update: Teljesen elcsavarta a fejem, nyári tavaszi illatoknál az első számú kedvenc lett :))

Gucci Guilty Black

Gucci Guilty Black
2014. május 24.

Eddig mindig elkerültem a Gucci polcokat, nem is tudom megmondani miért, talán mert mindig más parfümöt kerestem. A csomagolást inkább nem pontoznám, mert ronda giccses, így gondoltam a beltartalom is valamilyen orrba gyűrős penetráns erőszakos illatot rejt..........és hát el is csodálkoztam, mert messze nem az. Egy teljesen hordható jól eltalált illat, nem találtam benne egyáltalán semmi rendellenességet . Hogy mennyire black, azt még nem tudom megmondani, ahhoz talán ősz téli időjárásra lenne szükség. Szval nálam Ő az első Guilty a Gucciéktól amit kipróbáltam. Nem rossz, nem rossz rajtam a barack érvényesül, amit én nagyon szeretek :)