cinti666

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Professional Locken Hajformázó Krém Göndör és Hullámos Hajra

Balea Professional Locken Hajformázó Krém Göndör és Hullámos Hajra
2016. augusztus 9.

Nem tudtam mitől száraz a hajam.. de rájöttem,hogy ettől! Iszonyúan kiszárította a hajamat.Nem ajánlom! Még tartást se add a hajnak. Pénzkidobás.

Balea Szőkítő krém

Balea Szőkítő krém
2016. augusztus 9.

Kiváló! Teszi a dolgát! Viszont,amit írtak az idővel kapcsolatban,hogy 5 illetve 7 perc azt már felkenés előtt kevésnek éreztem, így olyan 10-11 percet hagytam rajta az arcomon. Nem csípet egyáltalán. Itt az is fontos,hogy milyen mennyiségben kevered össze a két kis flakont,én egy picivel több szőkítőt nyomtam a tálba. Használ, ajánlom! Bár,akinek nem arcra kell,annak jó lehet a száz házban kapható sima szőkítőpor és hidrogén peroxid is. A kifehéredőstől pedig ne féljetek,elmúlik egy idő után. Utána hintőport szórsz rá az szépen nyugtatja.

True Lips Szájceruza

True Lips Szájceruza
2016. július 25.

Krémes,tartós (essence szájceruzától biztosan tartósabb,csak ezzel tudom összehasonlítani) , szép,pigmentált színek. Szóval kenterbe ver 1-2 szájkontúrceruzát.. Előttem szólókkal egyetértek tényleg becsapós a csomagolás,kupak színei.Néha olyan,mintha egy színű lenne valamelyik,de nem az. Szárítani, nem szárított engem. Nagyon szeretem! Ár-érték arányban verhetetlen. 5*