Cinti94

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Johnson's Kids Shiny Drops Hajbalzsam Spray

Johnson's Kids Shiny Drops Hajbalzsam Spray
2017. október 12.

Ha ciki, ha nem, én vállalom, magamnak vettem! :DD Illata telibe parfümös, és abszolút nem "babás", nekem tetszik, de a gyerek fejére nem fújogatnám :) Ápolni nem ápol, selymes puhaságtól pedig nagyon messze áll a végeredmény, pont mintha illatos vizet fújkánék a hajamra! Szóval szerintem nem sokat ér, a babák haja egyébként is puha és selymes, szóval nem gondolnám, hogy pont vele lesz ellenállhatatlan pihe puha a babahaj! Nélkülözhető, én úgy gondolom, de mivel nem nekem készült, megadom rá a 3 csillagot, és majd jönnek a kisgyerekes anyukák akik lejátsszák a meccs további részét :D

Halloween Tattoo for Women

Halloween Tattoo for Women
2017. október 12.

Aki már kezd rosszul lenni a tömény cukros parfümöktől annak ez a parfüm jó lehet! Nekem abszolút megváltást jelent, könnyed, mégis karakteres, és nem utolsó sorban tartós is! Erősen hajaz a Halloween "alap" lila virágos változatára, ráadásul most kiárusítás miatt 3000 Ft környékén hozzá lehet jutni a Dm-ben,kb ingyen van, de még eredeti áron is megéri :D

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2017. április 21.

Na hat engem sikerult idegosszeroppanasig idegesitenie, de a 3. Furdes utan legalabb rajottem, nem en vagyok hozza a hulye ☝🏼😄En mikroban a leirasnak megfeleloen melegitettem fel, kezi hasznalatra, hat egy remalom volt, csak kenegettem magamon a ragacsot, nem akart mukodni sehogy sem, miutan visszahult eredeti allapotara, gondoltam teszek egy probat, elvegre "paszta" allagunak kene lennie, es lass csodat, mukodott! Szoval egy nagy fekete pont az x-epilnek, hogy nem tudja hogyan kell hasznalni a sajat termeket! Aki papir nelkul szeretne hasznalni, uzenem: NE MIKROZD es franko lesz! 😃