Cintia04

20185 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

20185 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Mugler Angel Elixir EDP

Mugler Angel Elixir EDP
2024. február 11.

Eléggé ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban! Úgy hozta a sors,hogy végül került hozzám egy nagy üveges és bár olvastam róla sok rosszat de ugyanannyi jót is így gondoltam tegyünk vele egy próbát! Abban szerintem mindenki egyetért, hogy neki semmi köze az ikonikus anyaillathoz max a csillag alakú üveg és a kék szín miatt társítjuk hozzá! Mikor először magamra fújtam konkrétan rosszul lettem tőle olyan édesnek éreztem,hogy az agyam abban a pillanatban ledobta az ékszíjat! Na mondom is magamban megint sokat képzeltem bele az amúgy meseszép üvegbe! Nem hagyott nyugodni így több napon keresztül viseltem a munkahelyemen mert kíváncsi voltam,hogyan működik hosszú távon mégis! Ez egy jázminos,vaníliás, narancsvirágos,édes de ahogy telik az idő veszít ebből a túlnyomó édességéből és lehet érezni a virágok játékát ami édes, mézes, virágosan üde! Fel fel sejlik egy egy mozzanatban egy kis Good Girl hasonlóság én ugyanazt a jázmin-vanília kombót érzem benne de a Good Girl jóval édesebb és fullasztóbb nem is szeretem már ha megérzem rosszul vagyok tőle viszont az Angel Elixir a virágokat nem nyomta el és nem csak egy gejl édes valami marad utána hanem kellemes és élvezhető! Ettől függetlenül nem alkottak egyedit,de még nagyon különlegeset sem viszont azért szép és élvezhető ha lemegy abban a pár percben az a gejl édesség róla kifejezetten jó viselni! Szép üveg és csomagolás, fogom még használni de újra venni valószínűleg nem fogom! Tartóssága olyan közepesnek mondható kb 5 óra plusz mínusz a külső hatások mennyire érik! Azt viszont állíthatom,hogy sokan megdicsérték rajtam ebben a pár napban még viseltem meg is lepődtem mert én ugye nem éreztem olyan különlegesnek magamon! Az idő majd eldönti addig is legyen 3.5 csillag ami nálam 4-et jelent!☺️

Chanel Coco EDP

Chanel Coco EDP
2024. február 10.

Egyik legszebb Chanel számomra. Féltem, hogy harcban leszek a pacsulival mert számomra fojtogató tud lenni ha csak azt érzem vagy az dominál egy illatban. Ebben az illatban kérem viszont éppen csak annyira van jelen a pacsuli.hogy egy igazán szép karaktert adjon az egész illatnak. Minden jegy nagy harmóniában van egymással semmiből sincs túl sok vagy túl kevés. Friss mandarinnal és narancsfa virággal nyit és előtör az éles jázmin de mégis édesen virágos jelleget ad neki és a többi virág játéka is megjelenik a rózsa, ylang ylang és a mimóza is. Majd a pacsuli ad neki egy erős karaktert és végül egy puha tonkababos édeskés meleg ágyon megpihen az összes összetevő. Határozott, erős akaratú nők illata akik mégis kedvesek, melegszívűek. Tartóssága 5-6 óra kb de vannak napok amikor sokkal jobban teljesít. Mindenesetre 5 csillag nem kérdés. Gyönyörű és igazán kedves illat.<3

Egy kis 2024-es frissítő vélemény:

Régi kiadású Chanelek közül nekem ő az abszolút favorit! Kaptam egy vintage kiadásból egy kis fújóst és nagyon beleszerettem! Kerestem,kutattam hátha valahol még találok egy régebbi gyártású Coco-t mert hát nyilván bele nyúltak ebbe is és tudtam,hogy egy újabb kiadástól nem fogom azt az érzést és illatot kapni amit megismertem! Végül rám mosolygott a szerencse és találtam! Imádom ezt a meleg,fűszeres, kissé szappanos mégis friss,ropogós illatot! Hiába fűszeres,telt illat van benne valami élénk amitől sziporkázik és gondolom főleg a mandarinnak és a narancsfa virágnak köszönheti ezt! Nem ordít hanem finoman körbe leng ez a fűszeres, meleg csoda! Olyan igazán ápolt érzése van az embernek tőle! Pulzál az ember bőréről és nagyon kellemes aurát kölcsönöz! Nem kétség ez egy határozott, felnőtt, érett illat nem kislánykáknak pancsolni való valami! Ahogy idősödöm én is egyre jobban hajlok a klasszikus illatok felé amit már nem csak csodálok messziről másokról hanem én is eggyé válok velük! Csodálatos és a legszebb Chanel számomra! A Mademoiselle nekem csak kísérő lehet és bár nagyobb rajongó tábornak örvend azt mégsem érzem magaménak de a Coco ahhh egy Istennő a parfümök között!🩷

Lattafa Ansaam Gold Pride Edition EDP

Lattafa Ansaam Gold Pride Edition EDP
2024. február 4.

Elsőre természetesen engem is hajtott a kíváncsiság milyen PDM Oriana dupe lehet mert ugye több portálon is erről volt szó! A Lattafa mint gyártó szerintem árához mérten szép és minőségi illatokat készít! Természetesen mint maga az arab vonal sokszor erős, oudos,fűszeresek, és végtelenül dominánsak nagyon kell tudni bánni velük máskülönben egy rossz tapasztalat lehet belőle! Nekem sem tetszik minden arab ebben az esetben Lattafa illat mert valóban sok illatukban nagyon erős az oud,elnyom mindent és mindenkit viszont vannak kivételek amik annyira finoman puhák és kellemesek lettek,hogy annak ellenére, hogy ugyanúgy gazdagok,nem egy kis fuvallatok mégis nélkülözik ezt az oudos, fás nagyon erős,sokaknak zavaró vonalat! Erre tökéletes példa az Ansaam Gold is! Valóban benne van a PDM Oriana DNS-e ugyanaz a tejszínes mályvacukros,gyümölcsös egyveleg! Van itthon az eredetiből is így van viszonyítási alapom! A Lattafa nekem sokkal puhább, édes de valahogy nem gejl,nekem teljesen hozza a PDM életérzést és nekem bőven elég mert gyönyörű szép lesz a bőrömön és bár lehet jobban hangzik,hogy egy közel 100 ezres parfüm van rajtam mint az,hogy vettem 10 ezerért egy hasonlót!😃 és rajtam nem csak hasonló hanem szinte mindvégig ugyanaz a két illat mikor leszárad meg se tudnám különböztetni ugyanaz az édes, mályvacukros,meleg illat marad mindkettő után! Tartóssága brutál, egész napos nincs rá panaszom! Az üvege csodálatos felér egy önvédelmi fegyverrel is a súlya! Ha valakinek élete illata vagy legalábbis nagy kedvence és ragaszkodik a teljes Oriana életérzéshez az válassza az eredetit mert bár lehet valami szinte teljesen megegyező neki akkor sem lesz ugyanaz! Nekem nem szerelem illat,tetszik de vannak nála sokkal szebb illatok így nekem teljesen megfelel ez az olcsóbb változat is! 🙂

1 ÖSSZETEVŐ