Cintia04

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. február 20.

Nagyon szuper kis termék! Nekem már első alkalommal megtette a hatását! Barna hajam 2-szer volt szőkítve és nagyon csúnyán besárgult és semmi normális hamvasítót nem találtam ami megfizethető lenne! Aztán kaptam egy szép szőke árnyalatot hajfestékkel de itt - ott azért még látszódtak a sárga tónusok! Nagyon szépen hamvasította és javított rajta és szép hamvas szőke lett a sárgás rész is! Finom, puha, jó illatú lett a hajam tőle! Az árát megérte, nekem azt adta amit ígért!

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2019. október 2.

Baccarat rajongó vagyok! Egyik legszebb illatom amit viselhettem! Hajparfümöm van jelenleg belőle és imádom ezt az édes, krémes fűszeres csodát ahogy átölel! Nem volt kérdés mikor többen is mondták, hogy ez az új Burberry nagyon hajaz rá, hogy kipróbálom na meg mikor szembesültem vele, hogy őt is Francis nagy mester álmodta meg! Aztán végül sehol sem akadtam a nyomára, nem volt alkalmam kipróbálni! Szemezgettem vele Notinon már egy ideje és végül megrendeltem! Mondanom sem kell egyáltalán nem bántam meg! Olyan mintha a Baccarat nagy lánya lenne, ugyanúgy édes, krémes, fűszeres és nagyon tartós! Egy fújás is intenzíven érződik és körbeölel! Most mindkét illat pihen a bőrömön nagyon hasonlítanak hiszen egy tőről fakadnak de nekem a Baccarat krémesebb, édesebb míg a Burberry inkább fás lecsengésű! A Baccarat a mindenem így tudom elfogult leszek de a Burberry egy csodaillat lett számomra! Kifinomult, nem gejl, elegáns, szolid, meleg és brutál tartós illat és nagyon jó viselni! Minden benne van még a Burberry faktor is! Hiába egy édesebb illat mégsem érzem, hogy beállt volna a sorba, sőt továbbra is messze magasan áll a mai divat cukorka divattól! Zseniális! ❤️

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2019. szeptember 28.

Hosszú idők óta ez az egy illat ami igazán megfogott. Édes de nem émelyítő, krémes, tiszta akár a bőröm második illata is lehetne! Hidegebb időben tudom használni akkor élvezem igazán, melegebb időben nekem sok lenne mert igen gazdag illat! Tartós is a hajamban még sokadik mosás után is érezni szóval "hűha" kategória! Enyém sosem lesz mert az ára nálam üti a lélektani határom de nincs ezzel semmi baj! Aki teheti vegye csak meg mert egy szuper, klassz illat! Bevallom azóta is keresem az olcsóbb társát! Addig is élvezem a kis fújósom mert nem kell belőle sok, hogy finom, illatos legyek! ❤️

1 ÖSSZETEVŐ