Cintia04

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Giorgio Armani Armani Prive Musc Shamal

Giorgio Armani Armani Prive Musc Shamal
2022. július 1.

Rájöttem az évek folyamán, hogy azok az illatok amelyek pézsmát tartalmaznak és még domináns is egy illatban nagyon jól állnak és imádom, ahogy körbe ölel ez a finom, tiszta, púderes, erőteljes mégis lágy illat! Irtó szexi tud lenni mint egy puha, selymes ruha amitől ellenállhatatlan és csábító az ember! Ez egy összetett illat, eléggé erőteljes mégis tökéletesen működik nyáron is! Van benne valami friss amitől mégse lesz gejl hanem nagyon finom, fűszeres, édeskés, virágos! A rózsa, jázmin érzékisége a vanília és pézsma puhasága az aldehidek és fás jegyek kombinációja szépen érvényesül ebben az illatban semmiből sincs túl sok vagy túl kevés pont tökéletes! Tartóssága átlagos ami inkább hajamon marad meg hosszabb távon! Nagyon szeretem viselni az egyik legszebb pézsmás illat! 💗

Revalid Korpásodás Elleni Sampon

Revalid Korpásodás Elleni Sampon
2022. június 30.

Igazából ez a sampon teljesen véletlenül került hozzám! Ajándékba kaptam a munkahelyemen magamtól nem vettem volna meg mert eleve nem vagyok egyáltalán korpás! Viszont ahogy jön a nagy meleg és izzad a fejbőröm iszonyatosan viszket és kiütéses lesz! Már sok mindent próbáltam de nem segített így el is engedtem nyárra ezt a problémát! Aztán úgy voltam vele ha már van teszek egy próbát vele hátha segít ha már ígéri a viszketés csillapítást is! Hát nagyon kellemeset csalódtam! Ha ezzel mosom tisztának érzem a fejbőröm illetve nem viszket és még a kiütéseket is lehúzta! Nem szárítja a fejbőröm sőt a por se ragad úgy meg benne mint eddig főleg nyáron! A hajamat természetesen gubancolja de arra vannak már kencéim nekem bőven elég, hogy nem kell egész nyáron már már kivakarni a fejbőröm! Úgyhogy nyári időszakra azt hiszem beveszem a repertoárba! Tényleg kellemeset csalódtam és nagyon örülök, hogy végül kipróbáltam! Korpa ellen nem tudom, hogy teljesít de a viszketést csillapítja! 🙂

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2022. június 30.

Sose szerettem a golyós dezodorokat mert valahogy mindig lassan száradtak illetve egész nap olyan érzésem volt tőlük mintha folyton izzadnék, vizes lennék! Mivel ennek a spray változata nagyon bejött de úgyis, hogy egy nap csak egyszer fújtam be magam kb 2 hétig tartott így kicsit sokkaltam az árát! Nagyon jó áron hozzá lehetett jutni a duo az az 2 db-os csomaghoz így gondoltam kipróbálom ha más nem otthon majd elkenegetem de nagyon kellemesen csalódtam benne! Egész nap tart, finom, puha bársonyos a bőröm tőle és nem vagyok vizes tőle! Egyetlen egy hátránya van, hogy kicsit lassan szárad de már erre is bevetettem egy praktikát! Reggel ahogy felkelek már be is kenem magam vele így még kortyolgatom a kis reggeli kávém meg is szárad és mire már munkába készülök szép, puha finom illatú leszek tőle és nem ragad a ruhámhoz! Nem erős az illata szinte alig érezni de mikor kell van hatása! Nem vagyok egy izzadós típus de azért egy ilyen tikkasztó meleg mindenkit megvisel szerintem! Úgyhogy nálam befutó lett és megvagyok elégedve vele!

1 ÖSSZETEVŐ