Cintia04

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Calvin Klein Eternity Flame For Men

Calvin Klein Eternity Flame For Men
2021. május 11.

Férjem kedvenc illata! Férfias, tiszta, friss kissé fűszeres és nagyon tartós! Pár fújás egész nap érződik rajta! Illik hozzá mert elegáns, mégis laza, nyugodt illat! Semmi zavaró, tolakodó nincs benne! Minden alkalomra megállja a helyét akár hétköznapokra, akár egy eseményre is vállalható! Nagyon szeretjük ❤️

Giorgio Armani Sì Fiori EDP

Giorgio Armani Sì Fiori EDP
2021. május 11.

Tulajdonképpen szeretem a Sí családot számomra egyik illata sem zavaró vagy taszító használtam is belőlük fújósokat de még egynél sem éreztem a késztetést, hogy üvegesen szeretném pedig az üvege nagyon tetszik mert kecses, nőies letisztult! Viszont a Fiori első próbánál szerelem lett és éreztem, hogy ez bizony kelleni fog nagy mennyiségben, üvegesen és nem egyszeri fellángolás ez! Egyszerűen imádom! Sokkal gyümölcsösebb, frissebb mint az anyaillat, virágos, krémes mégse sok vagy túlzó mert nagyon finom, szolid aurát kölcsönöz viselőjének! Édes de nem cukorka bomba, nem kapok tőle diabéteszt😄🍭 inkább gyümölcsösen, púderesen édes! Most ő a kedvencem és még lesz sokáig! Az üvege egy csoda... Letisztult, elegáns és a színe?!... Imádom ezt a púderes rózsaszínt... Vidám, nőies, olyan jókedvem lesz tőle ha ránézek! Tartósnak is érzem de nem orrbavágó csak szépen simul a bőrhöz mint egy puha, könnyed kis ruha! ❤️

Dsquared² Wood for Her

Dsquared² Wood for Her
2021. május 11.

Szerintem csodálatos illat! Én nem érzem unalmasnak, sőt... Folyamatosan változik a bőrömön már, hogy lenne unalmas? Rajtam bódító osmanthus, fehér virágokkal nyit, erőteljes, intenzív mégis friss, ahogy telik az idő érzem a finom citrusos, kissé fanyar mandarint majd végül krémes lesz mint egy frissítő málnás fagyi (nem is értem pedig a málna levele van benne mégis érzem a málna fanyar, üdítő frisseségét) tejszínhabbal amit fás jegyek ölelnek körbe! Így és ilyen módon muzsikál rajtam ez a szépség, hogy leírni nem tudom! Teljesen komfort illat, tökéletes a mindennapokra, mert vidám, kedves illat! Egész tartós is!

1 ÖSSZETEVŐ