CintiaKalman

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2020. május 30.

Mindössze pár hét használat után tökéletesen sikerült tönkretennie a bőrömet, amit sajnos azóta sem sikerült még rendbe hoznom. Egy hónap múlva leszek 24, és állíthatom, SOSEM volt még ilyen elkeserítően csúnya a bőröm! Túl későn jöttem rá, hogy ez okozza az egyre nagyobb és fájdalmasabb, gyulladt pattanásokat, illetve a kismillió mitesszert mindenhol az arcomon.
A szememet csípte, és többször is enyhén bedagadt reggelre a használata után.
Mindenkit óva intenék ettől a terméktől! Ha frissen vásároltad, esetleg úgy kaptad, ám még nem próbáltad ki, könyörgöm, inkább ne is kísérletezz vele, hajítsd egyenest a kukába! Inkább legyen pénzkidobás, minthogy tönkretedd a bőröd, és utána több tízezreket költs el arra, hogy hosszú idő múlván visszakapd a bőröd eredeti állapotát és az elvesztett önbizalmadat!

The Body Shop Kókuszos Testpermet

The Body Shop Kókuszos Testpermet
2018. augusztus 9.

Felettébb érdekes, hogy a napokkal ezelőtt írt, 1 csillagos véleményemet nem hagyták jóvá a moderátorok a The Body Shop oldalán, míg a napokkal később, egy másik termékről írt, 5 csillagos véleményem már aznap az oldalon virított. :)
Ez roppant ellenszenvessé teszi a szememben az egész márkát, és kétszer is meggondolom, hogy ezentúl rendelek-e valamit onnan, ha ennyire megbízhatatlanok.
A termék nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. Habár imádom a kókuszos dolgokat, ettől egyenesen rosszul vagyok. Szerintem gusztustalan szaga van. Nagyon mű, és gyomorforgató.

Etude House My Beauty Lovely Etti Hair Band

Etude House My Beauty Lovely Etti Hair Band
2017. április 6.

Én 300 forintért rendeltem ebayről egy ilyet és imádom. Puha, és baromi aranyos.
Bár tény, hogy picit szorít egy idő után, de ez valószínűleg a hatalmas fejméretemnek köszönhető. :D