Best of Beauty 2019

cintialaura

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Innisfree Aloe Revital Soothing Gel

Innisfree Aloe Revital Soothing Gel
2019. július 15.

Hosszas keresgélés után döntöttem mellette, hiba volt. Az összetevőlista sehol (a hivatalos angol innisfree oldalon sem) nem friss, csak a koreain, amit viszont nem ellenőriztem vissza vásárlás előtt. Az aloe a lista közepén van, egyébként tök jó a nagy kiszerelés jó áron. Jó az állaga, nem ragad (persze, a víz az első összetevő..). Hűsítő hatása leginkább a hűtött hideg miatt van, de csípésekre így is kellemes. Ez így Nekem 2 csillagot ér, a kínais aloe gélben is van ennyi aloe tartalom.

Mizon AHA & BHA Daily Clean Toner

Mizon AHA & BHA Daily Clean Toner
2019. július 9.

Miután egy sima aha hámlasztóval csődöt mondtam, megpróbáltam ezt az aha+bhat és talán engem lepett meg a legjobban hogy mennyire rendbeteszi az arcom. Kedv függő hogy tenyérbe öntve vagy vattakoronggal használom, szerintem mindenhogy hatásos. Segít a pórusaimon és egységesebb az arcom tőle.

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív
2019. június 29.

A tavalyi 30 faktoros verziója maga volt az álom, ez pedig egy rémálom. Az összetevők spórolósabbak, és ez meg is látszik rajta: leégett tőle a vállam egy nap alatt (esküszöm ha nem kentem volna be magam se égek le ennyire, nem is értem...) és másfèl óra után még mindig nem azívódik be rendesen ragad bele minden szösz, fénylik, zsíros réteget hagy. Pfejj.
Sajnálom, főleg így hogy tudom milyen volt a tavalyi verziója.