Cintii

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Stays No Matter What 24H Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Essence Stays No Matter What 24H Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2014. október 22.

Eléggé bejött nekem,egyedül a keféjével volt/van problémám.Hisz az amúgy is hosszabb pilláknál ,,ducibb" holott felesleges.Ennek eredményeképp nem egyszer volt olyan problémám vele,hogy furcsa szemeket csinált.Nagyon könnyen lemosható,nem pereg viszont azért az a 24H kissé túlzás.Nem marad fent még fél napig sem maradéktalanul,mivel lemászik.300Ft ért azt hiszem nagyon is megérte,többet viszont nem adtam volna érte.Bár már nem gyártják,érdemesnek láttam leírni a véleményemet,hátha valaki még ügyes és talál valahol Vaterán,vagy máshol :) Azért egy erős 4est kap :)

Astor Ultra Volume Air Max Mascara Szempillasprál

Astor Ultra Volume Air Max Mascara Szempillasprál
2014. augusztus 6.

Juuuuuuuj.Oké,megpróbálok értelmes jujjogástól mentes véleményt írni ide.
Kb két héttel ezelőtt vásároltam meg a vízálló változatát féláron 1500 Ft-ért.Általában nem adok ennyit egy sima spirálért de ebben láttam valamit :D A pénztárnál kiderült hogy a félár az 1500 fele szóval itt jött az első jujj :D Aztán kipróbáltam és nagyon szép eredményt értem el vele,vízállóságában nem bíztam konkrétan csak legyintettem hogy ,,Á,csak ráírták...' Ééés.NEM,mivel este (szivacs+víz általános sminklemosás nálam) megpróbáltam leszedni,ő nem jött.IMÁDOM.Nincs mit hozzáfűzni. 5/5*

Essence Nail Art Glow Világító Fedőlakk

Essence Nail Art Glow Világító Fedőlakk
2014. május 17.

Uhw *-* Hiper-szuper jó és egy rétegben is messziről világít,sokáig fennmarad és nem kopik.Aktuális kedvenc-kategória 5/5*****