Best of Beauty 2019

cirmok

Regisztráció dátuma: 2011. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2014. január 12.

Az új, fekete sorozatból vettem meg a 059 High red árnyalatot. A vörös rúzsok a gyengéim tizenvalahány éve, nem tudok nekik ellenállni, általában nem használom el őket teljesen, mert mindig jön szembe egy új… A Lolita-kinézetemet próbálom vele ellensúlyozni :-) Ez a High red tényleg nagyon szép, a rúzs állaga, íze, mindene jobban tetszik, mint a hasonló árkategóriában versenyző új Essence rúzsok, ez nem is szárít annyira, és krémesebb is. Nagyon jól pigmentált, de a kopására figyelni kell, nem mindig egyenletes. De amíg fent van, addig nagyon szép. Ha valaki kísérletezni szeretne az árnyalatokkal, akkor szerintem ez egészen jó választás.

Biotherm Aquasource BB Krém

Biotherm Aquasource BB Krém
2014. január 4.

Nem fed semmit, de azt jól csinálja :-) A világosabbat próbáltam többször, és csak azért nem veszem meg, mert a kedvenc Shiseido BB-m azért jobb. De ez is jó, az állaga nem túl folyós, de nagyon jól terül, és tényleg nagyon szép a hatása. A színe tökéletes a téli arcszínemhez, nem is értem, nem tudok rájönni, hogy azért, mert nem fed, vagy azért, mert tényeg ennyire jó. Rajtam bőrfényű marad, nem matt, ennek külön örülök, harminchat évesen ez fontos. A pórusokat nagyon szépen eltünteti, és arcom tapintása is nagyon kellemes, tényleg egész nap hidratál. Mivel nem használom rendszeresen, ezért nem tudom, okoz-e mitesszereket. Összességében szerintem ebben az árkategóriában ez nagyon jó termék, érdemes kipróbálni.

Syoss 4-Day-Straight-Spray Hajegyenesítő

Syoss 4-Day-Straight-Spray Hajegyenesítő
2014. január 1.

Vékony szálú, fül alá érő, pihés, se egyenes, se göndör hajam van, ráadásul teljesen önálló életet él a fejemen, kábé sosem tudom, milyen látvány fogad, ha tükörbe nézek. Ez az első Syoss termék, amit kipróbáltam, hajegyenesítés terén sincsenek nagy tapasztalataim, de ez jobban működik, mint pl. a Balea hajsimító krémje. Nem nehezíti el a hajam, és egy-két napig tényleg egyenesebb (nem vasalom, csak hajszárítóval húzom ki). Az eddigi hajformázási kísérleteimnek ez a termék teljesen megfelel, de persze nem tesz csodát. Vékonyszálú hajon szerintem jobban működhet, sok és vastag hajúaknak (akiket ezúton is irigylek) ennél biztosan erősebb cucc kell.

7 ÖSSZETEVŐ

Polygonatum Odoratum Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen