cirnyó

Regisztráció dátuma: 2013. június 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Pearl Nails Dekorgyöngyök

Lovely Pearl Nails Dekorgyöngyök
2013. június 12.

A vegyes gyöngyökből vettem. A gyöngyök "felkenésével" először bénáztam, a széle gyorsan le is jött, de másodjára már "rutinosabb" voltam és jó alaposan belenyomtam őket a lakkba - nem kell finomkodni. Utána pedig fedőlakkot vittem rá. A második napon pedig az addig lepotyogott gyöngyök helyére színtelen lakkot raktam és abba nyomogattam bele a gyöngyöket és ismét kapott egy színtelen réteget. Stabilan bírja még azt is, hogy az ismerőseim megtapogatják, megkapirgálják. Ki kell tapasztalni és utána egyszerűen, látványos eredményt lehet elérni vele.
Én egy papírlapot tettem a kezem alá, oda potyogtak a gyöngyök, utána szépen a papírlapról visszaöntöttem az üvegbe a lepotyogott részt.
Az alaplakk viszont számomra siralmas. :(

Lovely Pearl Base Bázis Lakk

Lovely Pearl Base Bázis Lakk
2013. június 12.

A lovely lakkokhoz képest ez nagy csalódás volt, pedig eddig nagyon szerettem ezt a márkát. Az első réteg mintha olajjal lett volna bekenve a körmöm, úgy szaladt szét... három réteg kell, hogy fedjen, majdnem sírtam amikor megláttam, hogy mit tud, és még csak nem is tartós. :(
Vettem hozzá gyöngyöket is (a vegyeset), először bénáztam a "felkenéssel" a széle gyorsan le is jött, de másodjára már "rutinosabb" voltam és jó alaposan belenyomtam őket a lakkba. Utána pedig fedőlakkot vittem rá. A második napon pedig az addig lepotyogott gyöngyök helyére színtelen lakkot raktam és abba nyomogattam bele a gyöngyöket és ismét kapott egy színtelen réteget. Az a része rendben van. És legalább elfedi az alaplakkot...