cirrus

Regisztráció dátuma: 2012. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Space Dust Körömlakk

Rimmel Space Dust Körömlakk
2013. december 4.

Mindkettőt megvettem, és egyszerűen imádom őket! Nem voltam nagy híve a homok-hatásnak, de megláttam ezt a két lakkot és nem bírtam őket otthagyni. Hihetetlenül gyorsan száradnak, egy réteg is majdnem tökéletesen elég, és az a csillogás... Le se tudom venni róla a szemem.

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék
2013. november 6.

Megmondom őszintén csak azért vettem meg, mert a biodermára első körben sajnáltam a pénzt, de ki akartam próbálni mi ez a nagy felhajtás a micellával. Magával a micella szóval nem tudnak kilóra megvenni, mert tanultam kémiát, de amiről mindenki ennyit áradozik az egy próbát megér :)
Nekem szimplán arctisztításra szóba se jöhet, nem vagyok a cicamosdás híve. Arctisztítás után toniknak viszont nagyon megszerettem. Eltávolítja a maradék szennyeződést/sminket (ha van), és egyben jól hidratál. Kombinált bőröm van, nem szárítja, de nem is zsírosítja be a bőröm, és hidratálót se feltétlenül kell használnom mellette. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok :)

Sally Hansen Dries Instantly Top Coat

Sally Hansen Dries Instantly Top Coat
2013. október 3.

Elégedett voltam az essence btgn-el, aztán a nyc gyorsszárítójával is, de valahogy mindkettőben találtam valamit ami miatt nem éreztem 100%-osnak egyiket sem.
Ez egyelőre mindenben veri a két társát, aztán majd kiderül, meddig tart a lelkesedésem :)

1 ÖSSZETEVŐ