Best of Beauty 2019

ciseklusek

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Innisfree Perfect Uv Protection Cream Triple Care SPF50+/Pa+++

Innisfree Perfect Uv Protection Cream Triple Care SPF50+/Pa+++
2019. július 5.

Egyelőre ez a kedvenc nyári fényvédőm! Nem ül bele a pórusokba, kényelmes, könnyű viselet. Engem kevésbé sápaszt, mint a legtöbb fizikai fényvédő.
Bár nem szeretem az illatosított termékeket, de ez esetben nem zavar, sőt kifejezetten tetszik az illata.
Már úton van az utánpótlás ;-)

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2018. november 18.

Most fogyott el a második flakonnal, és elfelejtettem az utánpótlást megrendelni. Hiányzik, hogy pár napja nem kentem már. Amióta nem használnom, újra elkezdett hámlani a homlokom. A mitteszereimet nem tüntette el, viszont az érzékeny bőrömön megjelenő piros, apró kiütéseket hamar lehúzza. Szinte mindennap használtam, és nem sokallt be tőle a bőröm. Van egy enhye hidratáló hatása is. Szeretem. Alapdarab lesz a rutinomban.

Benton Fermentation Essence

Benton Fermentation Essence
2018. október 18.

Nem is tudom, eddig miért is nem írtam még róla, hiszen ez az egyik kedvenc termékem mostanság.
Valóban vízszerű, könnyű folyadék, ami pikk-pakk felszívódik. Rajtam jól működik. Nagyon szép, egységes lesz utána az összkép, különösen, ha több rétegben kenem fel. Amióta ezt használom, a piros foltok is mérséklődtek az arcomon.