citromhab

Citromhab
Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Citromhab
Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Inika Folyékony Ásványi Alapozó

Inika Folyékony Ásványi Alapozó
2016. március 13.

Nem hittem volna, hogy ennyire megszeretem ezt az alapozót, hiszen mindig is az erősebb fedésű darabokat preferáltam. Aztán megkaptam ezt az alapozót, és én is meglepődtem, mennyire kellemesen csalódtam benne. A fedése gyenge, egységesíti az arcbőr színét és bár az én árnyalatom (cream) nagyon sárgásnak tűnt, felvitel után alkalmazkodott a bőröm színéhez. A pattanás utáni hegeket, szem alatti karikákat nem fedi el, mégis nagyon szeretem, mégpedig azért, mert egy nagyon szép egységes, természetes, tündöklő összképet nyújt, amit minden tükörbe nézéskor megcsodálok. Inkább száraz, normál bőrre tudom elképzelni, akik nem igényelnek vagy szeretik a maximális fedést. Ha lehetne 4,5 pontot adnék, de mivel hétköznap tényleg gyakran nyúlok utána, így megkapja az 5 csillagot.

Realash Szempilla Növelő Szérum

Realash Szempilla Növelő Szérum
2016. február 27.

Végigcsináltam a 3 hónapos kúrát vele, és engem meggyőzött. A foltokban kihullott szempilláimat is kinövesztette, valamint hosszabbak és egészségesebbek, fényesebbek és vastagabbak lettek a pilláim a használata által, szóval én az ára ellenére is csak ajánlani tudom mindenkinek. Részletes teszt róla a blogomon.

Original Source Lime Tusfürdő

Original Source Lime Tusfürdő
2015. május 27.

Olyan ez a tusfürdő nekem, mint egy drog reggelente. Azonnal kipattan tőle a csipa a szememből, élmény vele a zuhanyozás. A márka összes eddig általam próbált tusfürdőjét imádom, ez az egyik személyes kedvencem.

12 ÖSSZETEVŐ

Acacia Farnesiana Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen