citrompor

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2019. augusztus 4.

Első epilátorom. Az első alkalom egy picit fájdalmas volt, és csúnyán be is pirosodott a lábam, 3--4 napig el sem múlt. Azonban utána azt vettem észre, hogy már egyáltalán nem fáj. A szőrök sajnos utána befelé nőnek, de bőrradír használata mellett nem lehet probléma. Azt is észrevettem, hogy az újonnan növő szőrök alig látható, szőke szálak.
Összességében amúgy meg vagyok elégedve, szerintem az akkumulátor is többet bír az ígértnél.

Adidas Get Ready! Deo Spray

Adidas Get Ready! Deo Spray
2019. augusztus 4.

Ez nem dezodor! Ez csak valami illatos spray... Sosem voltam nagyon izzadós, sosem éreztem magamon az izzadságszagot, de amikor ezt használtam...Valami borzasztó volt.

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2019. augusztus 4.

Hát ez valami CSODA termék!! Régebben is használgattam már különböző radírokat, de nem igazán értettem a lényegét. Nemrég vettem epilátort, azonban rengeteg szőröm utána befelé nőtt, ami hát nem igazán kellemes. Aztán fedeztem fel ezt a terméket itt az oldalon, és a vélemények is meggyőztek. Tényleg egy teljesen más érzés volt ezzel masszírozni a bőröm, a különböző méretű szemcsék, a krémes állag, az illat.. Ah, csodát tettek. Már az első használat után is alig maradt benőtt szőröm, és szerintem ilyen puha a bőröm utoljára babakoromban volt. Ebből tényleg be kell tárazni!:D