citronella

Regisztráció dátuma: 2014. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. május 16.

Sajnos én is bedőltem a szép csomagolásnak,pedig megfogadtam,hogy maradok a bevált márkáknál és nem kísérletezem. Nos,ami pozitívum,hogy a felvitele valóban nagyon könnyű a géles állag miatt,ez az ötlet nagyon tetszik. A babaszőke árnyalatot használtam. A festés után gyönyörű egységes színe volt a hajamnak,nem törte,nem szárította ki,meg is lepődtem a rossz véleményeken. Viszont már az első hajmosás után elkezdett romlani,mintha lekopott volna a festék a hajtöveimről és semmit nem csináltam volna vele. Kb havonta szoktam a hajamat festeni,de ez már 2 hét után vállalhatatlanul ronda volt. Irreálisan drága,gyenge minőségű festék. Annak örülök,hogy legalább a hajamat nem roncsolta.

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2017. április 16.

Örök kedvencem,az egyetlen,amit már többször újravettem és soha nem okoz csalódást. A vízállót szinte lehetetlen lemosni,de ez szuper,tartós,a nap végére is ottmarad,pontosan olyan hatása van,amilyen nekem kell: dúsít,hosszít,ível,nem csomósít,jól építhető. Nem kenődik,nem maszatolódik,nem kell idegeskednem miatta,hogy napközben felpöttyöz a szemöldököm alá,vagy pandamaci leszek. A legjobb,mindig megfogadom,hogy nem kísérletezek tovább. :)

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2017. április 16.

Update: Valamit módosíthattak rajta (az újabbak a kupakjukon egy matricával jönnek már ki),mert mostmár szuperül működik,ez lett az aktuális kedvenc vízálló spirálom. Igazából arra használom,hogy az olyan spirálokat "tartósítsam",amelyeknek a hatása szép,de peregnek,nem kifejezetten tartósak és kidobni azért nem szeretném. Ezzel átmegyek rajta és simán kibírja a 8 órás munkanapot. Pluszpont még neki,hogy nem tapaszt,nem csomósít,ez van mindig a táskámban,ha napközben szeretném felfrissíteni a sminkemet (de általában nem kell). Ad is kicsit a pillákhoz,dúsít,hosszít,nagyon szép lesz vele a végeredmény. Valóban tartós és vízálló,de a lemosáskor nem kell vele szenvedni,persze az olajos lemosó kell hozzá mindenképp. Csak ajánlani tudom,ennyi pénzért ajándék. Már 3 hónapja használom és még nem veszített az állagából,ugyanúgy működik,mint amikor kibontottam.

Ennek elvileg tartósnak kellene lennie,nem??? Mert vízállónak vízálló,de amúgy előszeretettel pereg,ami szerintem egy kicsit furcsa. Ettől függetlenül jó kis cucc,nagyon szép pillákat lehet vele festeni és jól építhető is.