clara12

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2022. augusztus 19.

Nagyon jó kis termék. A cukor a vizes bőrön olvadni kezd, így nem karcol, nekem pont megfelelő erősségű, a shea vajtól pedig kellemes krémes érzetű a bőrön, mégis könnyű lemosni, nem hagy hátra olajos réteget, csak puha bőrt. A sűrű állag miatt elég kevés is belőle, korábbi testradírjaim sokkal gyorsabban fogytak. Szerintem az ára és az illatválaszték is verhetetlen.

Byoma Moisturising Rich Cream

Byoma Moisturising Rich Cream
2022. április 10.

Nekem nagyon bejön ez a krém, pont ilyen típusú terméket kerestem. Gazdag állagú, illatmentes krém, könnyen terül a bőrön és tényleg intenzíven hidratál. Reggelre nagyon puha lesz a bőröm. Pont annyi réteget hagy, ami gátolja a transzepidermális vízvesztést, de nem zsíros vagy ragacsos érzetű, sőt, ha kevesebb pumpányit viszek fel belőle, akkor nem igazán hagy réteget, hanem maradék nélkül beszívódik. Száraz bőrűek bátran tegyenek vele egy próbált, én biztosan újra fogom venni. Az egyetlen dolog, amibe bele tudok kötni az a pumpa, bár nekem működik, de nagyon sokszor le kell nyomni ahhoz, hogy egy adagot kapjak. Nekem ahhoz, hogy a teljes arcomat bekenjem vele 4-5 pumpányira van szükség.

Byoma Balancing Face Mist

Byoma Balancing Face Mist
2022. április 10.

Maga a termék egy átlagos hidratáló tonik, nem érzem, hogy többet tudna a Geek&Gorgeous tonikjánál, de nem isv vártam tőle többet. Ami miatt megrendeltem az a csoamgolás volt, sokkal jobban szeretem a fújós kiszerelést, mint az öntögetőset. Sajnos ennek a fújókája borzasztó, olyan "köpködős" fajta. Nem egyenletes fátyolként fújja ki a tonikot, hanem nagy cseppek formájában, ráadásul viszonylag nagy sebességgel jön ki a termék, így én első alkalommal a szemembe fújtam (csukva volt a szemem, de a nagy sebesség miatt valahogy belejutott). Elhasználom, de nem fogom újravenni.

14 ÖSSZETEVŐ