clara12

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

La Roche-Posay Tolériane Ultra Dermallergo Szérum

La Roche-Posay Tolériane Ultra Dermallergo Szérum
2020. augusztus 8.

Imádom ezt a terméket. Nagyon érzékeny, reaktív bőröm van, ami "mentes" bőrápolási rutin mellett is ki szokott akadni valamire, így folyton keresem a bőrnyugtató termékeket. Pont amikor megvettem volt pár irritált, viszkető folt a bőrömön, és ez már az első applikációnál enyhülést hozott, kb egy hét után pedig el is tűntek ezek a foltok (és azóta sem tértek vissza). Rendszeres használat mellett nyugodtabb a bőröm, kevésbé piros, így ránzésre is egységesebb a bőröm. Kb. fél pipettányi szérumot kenek fel nedves bőrre, jól hidratál, könnyen beszívódik, nem ragad, nem pereg. Sajnos elég drága és csak 20 ml-es az üveg, de web-patikákban gyakran akciózzák. Én már a 3. üvegnél tartok, illetve megvettem a márka hasonló termékét (LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ULTRA ÉJSZAKAI ARCÁPOLÓ).

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash
2020. április 6.

Száraz, érzékeny, ekcémára hajlaloms bőröm van, így vadászom a gyengéd fürdetőket. Soha, semmitől nem száradt még ki ennyire a bőröm (még az SLS, SLES-t tartalmazó termékektől sem). Mivel ugyanazt a terméket használom samponnak, arclemosónak, tusfürdőnek és folyékony szappanak, ez a probléma mindenhol jelentkezett. Száraz, feszülő, égő, hámló bőr és fejbőr volt az eredménye egy fél flakon elhasználásának (testápolózás mellett!). A termék nulla csillagot érdemel, a csomagolása kiváló, így azt megtartottam és újratöltöm mással.

Isntree Sensitive Balancing Sun Protection SPF50+ / PA++++

Isntree Sensitive Balancing Sun Protection SPF50+ / PA++++
2019. május 19.

Télen bármennyit hidratálok alá fájdalmasan kiszárítja a bőröm. Most májusban ismét elővettem, a bőröm alapból kevésbé száraz, így tudok annyi krémet alá kenni, hogy alkalmi (hétvégi) használattal ne szárítsa ki a bőröm, de mindennapi használatra így sem lenne alkalmas. Minimális fehér réteget hagy, ha nem figyelek felvitelnél csíkoz és megül a szemöldökömben. Nem okozott pattanásokat, direkten nem irritál, de mivel szárít, ezért más termékekkel szemben érzékenyebb lesz a bőröm. Nem száraz bőrűeknek jó darab lenne, eszerint adom az értékelést is.

10 ÖSSZETEVŐ