classycat

Regisztráció dátuma: 2013. július 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. február 8.

Szuper spirál, már egy rétegben is nagyon szép pillákat csinál (én ezt a "fluffy" eredményt keresem minden spirálnál), nem tapaszt és nem pereg. Megtaláltam az új kedvenc szempillaspirálomat 😊

Dr. Hauschka Rózsa Tusfürdő

Dr. Hauschka Rózsa Tusfürdő
2017. november 2.
(!)

Én is termékmintát kaptam belőle, most fogyott el. Nekem is tetszett az illata, kellemesen rózsás, a tusfürdő maga nem szárított, de nem is vettem észre, hogy hidratált volna. Kellemes volt használni, de magamtól nem venném meg.

Catrice Allround Beautifying Korrektor, Szem és Szájceruza

Catrice Allround Beautifying Korrektor, Szem és Szájceruza
2017. március 16.

Nekem tetszik, bár nem a legtartósabb dolog a világon. Én elsősorban korrektorként, pattanásokra és bőrhibákra használom, vízvonalra van jobb ceruza is, viszont az ajkak felső ívére kiemelőnek szuper. Korrektorként egy pár óra múlva eltűnik (szinte nyomtalanul), szóval újra fel kell vinni, de én pont ilyen táskába dobálós céllal vettem, hogy nap közben meg tudjam igazítani a sminkem, ha a helyzet úgy kívánja. :) Tetszik a kialakítása, és a ceruza is elég puha, tehát ujjal könnyű felvinni. Nem vagyok túl nagy rajongója a tégelyes korrektoruknak, mert az is eltűnik egy pár óra után (hiába minden fixálás), csak nem nyomtalanul, hanem összegyűlik a pattanás/bőrhiba szélén... Ebből a ceruzából viszont biztos, hogy veszek még. :)

2 ÖSSZETEVŐ