claudia

Regisztráció dátuma: 2012. április 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2018. december 17.

Nekem nagyon tetszik a férfias illata, végre nem egy cukros, édes hajas cucc. Terhesség után brutális mennyiségben hullott a hajam, semmi sem állította meg. Tudom, hogy ez természetes folyamat, de az ember lányát eléggé padlóra tudja küldeni amikor a párnán minimum 50 hajszála köszön vissza. Fél tubus után mérséklődött a hajhullás, megjelentek a babahajak. Most használom a második flakont, jelentős növekedésnek indult a megmaradt hajam és lassan fufrut csinálhatok a babahajakból. Mindemellett hihetetlenül hatékonyan tisztít, nem nehezíti el a hajszálakat.

Avon Luxe Bőrfeszesítő Alapozó

Avon Luxe Bőrfeszesítő Alapozó
2018. május 16.

Az új katalógusból rendeltem, kíváncsi voltam mennyit fejlődtek/változtak az Avon alapozói az elmúlt pár évben.
Nagyon igényes, letisztult a csomagolása, bár a kupakkal rendesen meg kell szenvedni, és óvatosan szabad kinyomni a terméket, mert bizony több méter távolságba is el lehet vele találni! :) Az egész arcomra nagyjából 3 pumpálásnyi mennyiség kellett, nekem jelenleg csak színkiegyenlítésre van szükségem. Nude színben van meg, a nap folyamán picikét sötétedik, dehát nagyon ritka az az alapozó, ami nem. Nagyon folyékony állagú, 11-12 óra alatt háromszor futottam át rajta vékonyan púderrel, estére azért már lemosásért kiáltott. Eddig nem okozott pattanásokat, allergiás reakciót sem. Az összetevői egész jók, ha lesz alkalmam, feltöltöm. Háromezer forintért szerintem mindenképp megér egy próbát annak, akinek nincs sok bőrhibája (régen nem tudtam volna ezt se használni), és valamennyire ápoló hatást is keres egy ilyen sminktermékben, mert bizony mióta használom, valóban mintha szebb lenne az összkép.

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2018. február 17.

Hatását tekintve nevetve vennék meg akár 20 tasakot is egyszerre, hiszen összehúzza a pórusokat, tisztít, ha van 1-2 gyulladt pattanás, akkor szépen lehúzza a 15 perc alatt, még a bőröm színét is egységessé teszi, de...nem szoktam hisztizni, de ez valami iszonyatos módon csíp, mar. Első használatnál bevallom, hogy le is mostam pár perc után, nekem nagyon fájt és bedagadt, kipirosodott a bőröm tőle. Másodjára már elviselhetőbb volt, de mindig előjön ez az érzés.

1 MÁRKA