claudia

Regisztráció dátuma: 2012. április 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Biotaniqe Hydrating Mattifying Gel Cream

Biotaniqe Hydrating Mattifying Gel Cream
2021. február 3.

Nagyon zsíros, kombinált bőrömre bevált könnyű hidratálóként. Tényleg mattít, a homlokomhoz felkenés utáni 4-5 órában nem kell nyúlni, az arcom pedig kibír egy munkanapot különösebb pepecselés, javítás nélkül. 2 hónapja használom, a tubus félig van.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2018. december 17.

Nekem nagyon tetszik a férfias illata, végre nem egy cukros, édes hajas cucc. Terhesség után brutális mennyiségben hullott a hajam, semmi sem állította meg. Tudom, hogy ez természetes folyamat, de az ember lányát eléggé padlóra tudja küldeni amikor a párnán minimum 50 hajszála köszön vissza. Fél tubus után mérséklődött a hajhullás, megjelentek a babahajak. Most használom a második flakont, jelentős növekedésnek indult a megmaradt hajam és lassan fufrut csinálhatok a babahajakból. Mindemellett hihetetlenül hatékonyan tisztít, nem nehezíti el a hajszálakat.

Avon Luxe Bőrfeszesítő Alapozó

Avon Luxe Bőrfeszesítő Alapozó
2018. május 16.

Az új katalógusból rendeltem, kíváncsi voltam mennyit fejlődtek/változtak az Avon alapozói az elmúlt pár évben.
Nagyon igényes, letisztult a csomagolása, bár a kupakkal rendesen meg kell szenvedni, és óvatosan szabad kinyomni a terméket, mert bizony több méter távolságba is el lehet vele találni! :) Az egész arcomra nagyjából 3 pumpálásnyi mennyiség kellett, nekem jelenleg csak színkiegyenlítésre van szükségem. Nude színben van meg, a nap folyamán picikét sötétedik, dehát nagyon ritka az az alapozó, ami nem. Nagyon folyékony állagú, 11-12 óra alatt háromszor futottam át rajta vékonyan púderrel, estére azért már lemosásért kiáltott. Eddig nem okozott pattanásokat, allergiás reakciót sem. Az összetevői egész jók, ha lesz alkalmam, feltöltöm. Háromezer forintért szerintem mindenképp megér egy próbát annak, akinek nincs sok bőrhibája (régen nem tudtam volna ezt se használni), és valamennyire ápoló hatást is keres egy ilyen sminktermékben, mert bizony mióta használom, valóban mintha szebb lenne az összkép.

1 MÁRKA