ClauMau

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2019. október 12.

Valamelyik nap a Müllerben kóboroltam és a csomagolása magához vonzott. Mikor megszagoltam, azonnal bele szerettem, de ott volt bennem az az érzés, hogy valahol én már ezt szagoltam. Napokig nem jöttem rá, honnét volt ismerős az illat, de olyan nosztalgikus volt, és akkor eszembe jutott, hogy az Avonban volt évekkel ezelött egy "AVON FLOWER BY CYNTHIA ROWLEY" nevű parfüm amit sokáig használtam és ugyan ez az illat volt, talán egy kicsit erősebb. Kellemes, nem hivalkodó, ugyanakkor érettebb illata van.

Orsay L'Or De Say For You EDP

Orsay L'Or De Say For You EDP
2019. október 12.

Teljesen véletlenül találtam meg ezt az illatot, mert akkoriban jött ki a "KENZO KENZO WORLD" parfüm is és sok mindenkin éreztem az illatát. Mikor bementem az Orsay-be hirtelen megcsapott, hogy ez nagyon ismerős és rájöttem, hogy szinte ugan az az illata, mint a fent említettnek. Nem rossz, de nagyon erős, kb 1 fújás órákig érződik. Kellemes édeskés illata van, amely egész nap kitart.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2019. október 12.

Imádtam! Teljesen az én illatom volt, mégis 4 csillag azért, mert egy tömeg parfüm lett :( Kb minden 2. emberen ezt éreztem/érzem.