Clementine

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Maybelline Dream Matte Blush

Maybelline Dream Matte Blush
2021. március 12.

Először a 01-es arnyalatot vettem meg, az állaga nagyon szuper, nagyon könnyű hasznalni, nem is nagyon lehet túltolni. Viszont nekem ez a szín pont olyan mint amikor melegem van, vagy elpirulok ezért annyira nem tetszik.
A múlt héten megvettem a rossmannban szintén kiárusításon a 04-es arnyalatot, ami első látásra szerelem lett.

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam
2020. október 24.

Először nagyon szkeptikus voltam és miután elfogyott az első tubus nem is vettem újra, mondván hogy bármelyik balzsam tudja ezt. De nem! Eskü a legjobb balzsam, amit az utóbbi időben használtam.
Az állaga elég híg, így kicsit gyorsabban fogy, de a hatása iszonyat jó. Szépen puhít és csökkenti a frizzységet.
Az illata is jó, mondjuk nem marad meg a hajban de ez engem egyáltalán nem zavar.
Az összetevőivel sincs bajom, tetszik, hogy szilikonmentes.
A jövőben nem fogok más balzsamokkal kísérletezgetni, ezzel teljes mértékben meg vagyok elégedve.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2020. augusztus 31.

Elég régóta kivánságlistás volt ez a krém és végre meg is vettem annak ellenére hogy van itthon két alapozóm is amiket el kellene használnom.
A csomagolása nagyon praktikus, tetszik a kis csőrös szája, könnyű vele adagolni a viszonylag folyós terméket.
Az illata semleges, nem zavaró egyáltalán.
Én a legsötétebb árnyalatot használom amit a dmben találtam (Talán a 34-es) és tökéletesen illeszkedik az arcboromhoz.
Próbáltam ecsettel is és kézzel is felvinni, mindkét módon működik. Ecsettel sikerült erősebb fedést elérnem, viszont ha kézzel vittem fel akkor is szépen egységesítette az arcom.
Az én arcom általában elég problémás szokott lenni és nem nagyon szereti az új dolgokat de ettől abszolút semmi baja, egy apró pattanasom se lett tőle aminek iszonyatosan orulok.
Púder nélkül is megállja a helyét viszont a maszk belsejében azért meglátszik de szerintem ez más arcra való színezett termékkel is elfordul.