clevergirl

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Ilcsi Rozi Szérum

Ilcsi Rozi Szérum
2022. április 9.

Nem rossz, de újra nem veszem. Nem javított, nem is rontott a bőröm állapotán. Egy éve vettem s még mindig félig van. Örülök, hogy kipróbáltam, valamit biztos segít, de nagyobb hatást vártam. Ennyit a csipkebogyó habkrém is segített. Összetevői csodásak!

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2022. április 9.

Tavaly nyáron rendeltem 50 ml-t,félve. Nekem nagyon bevàlt! A rozaceás, gyulladt, vörös bőrömet csillapítja. Néha kevés porpúderrel is ki merek menni az utcára. Továbbra is hasznàlni fogom. 50 ml majdnem egy évig elég volt! Szóval így akkor árban is megéri. 5*

Yves Rocher Vanília Éjszaka EDT

Yves Rocher Vanília Éjszaka EDT
2021. augusztus 12.

Hűűű ez az illat! Timy jóvoltából végre birtokolhatom! Télre kerestem egy egyszerűbb vaníliás illatot,ami megfizethető és az összetevői is jók. Külföldi oldalakat is nézegettem,de itt a krémmánián bukkantam rá.Szuper választás volt! Mikor megérkezett izgalommal bonzottam ki. A csomagolása elképesztően terszetős,minőségi! Nagyon jól utal a benne levő illatra. S akkor a parfümről: kifújáskor enyhén valóban alkoholos volt,de pár másodperc alatt el is illant, s átvette helyét a bergamott és citrus, ami szépen pár perc után fincsi vaníliába ment át. Ééés itt nem áll meg a dolog! A vanília elkezd mélyülni 15 perc elteltével s kiegészül fini karamella és minimális füstösséggel. Igazi téli parfi! Szerintem hódító is,mert rajtam nagyon bájossá alakul. A férjemnek is tetszik. 😊 Tartóssága 4-5 óra,ami rajtam nagy szó! Szilázsa közepes,akinek kell az meg fogja érezni.😉 Nagyon örülök,hogy az enyém s sajnálom,hogy már a boltban nem lehet kapni. 10*!

Update 2021.08.06. Még mindig nagyon kifinomult puha illatnak tartom,de a citrusosabb illatok felé húz a szívem,így feltettem a maradékot eladásra.

1 MÁRKA