clevergirl

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Balea Arcmaszk Fehér Csokoládé Illattal

Balea Arcmaszk Fehér Csokoládé Illattal
2020. január 24.

Nekem nagyon bejön ez a termék. Talán az összes közül ez a legjobb az arcbőrömnek. Este szoktam nagyon vékony rétegben felvinni, s kicsit bemasszírozom. Hiper érzékeny,kipirosodásra hajlamos, felszínén nagyon száraz arcbőröm van, pici aknékkal. Ez a termék picit egységesíti az arcbőrömet,sokkal puhább,kisimultabb. Szépen hidratálja a bőrömet. A dekoltázsomra is szoktam mostanában kenni,s az ultra száraz lábamat is. Remekül beválik! A termék illata fantasztikus, igazi fehér csoki illat. Engem megnyugtat. S az össztevők is jók. Ennyi pénzért fantasztikus!

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2020. január 23.

Miért kerülte el eddig a figyelmemet? A legjobb ajakápoló. Nekem különösképpen nem száradnak ajkaim,de a hidegben nem árt neki egy kis extra törődés. Ha a kislányomat kiviszem a hidegbe sétálni,akkor az ő ajkaira is kenek. Fantasztikus összetevők, hihetetlen ár! 😍 Remélem aoha nem szűntetik meg!

Dolce & Gabbana The Only One EDP

Dolce & Gabbana The Only One EDP
2020. január 22.

Nekem pont azért tetszik,mert kàvés illata van,holott én sem kávézom. Nagyon szépen összerakott illat. FehérVirágos-kávés-krémes. Tényleg hasonlít a Black Opiumra,de nekem attól felnőttesebb, kevésbé harsány illat. Nekem elsősorban a 35 feletti korosztály ugrik be róla,azok, akik eleganciájukkal a legszürkébb napot is szebbé tudják varázsolni megjelenésükkel és kifinomultságukkal. De az a véleményem,hogy bármely korosztály bátran használhatja.

1 MÁRKA