Clinique

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 5.

Kb 2 hete használom a krémet és nagyon elégedett vagyok vele. Sajnos középsúlyos aknésként az ember mindent megragad, hogy jobb állapotú legyen a bőre. Az arcbőr pedig mindig szem előtt van. Este arctisztítás után kentem fel a kétkomponensű krémet, ami selymesen beszívódott. Megjegyzem a kupakja különösen tetszik és csak egy finom mozdulattal rápattintható krémes kézzel is. Legtöbbször rossz állapotú a bőröm, hegek, pattanások, sötétebb foltok, mitesszerek tarkítják az arcom a hámlasztások, speciális arctisztítók ellenére is. De ezt a szérumot használva reggeli arcmosás után elégedetten nézek bele a tükörbe, mert napról-napra szebb lesz a bőröm, a kis mitesszerek se türemkednek ki, hanem "lepucolja" reggelre. Most alig van bőrhibám , amit ennek a krémnek tulajdonítok. Bár drágának gondolom, de meg fogom venni, mert tetszik a hatása.

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő
2017. július 30.

Női táskába alapvető tartozék! Kis helyen elfér, jó erős, puha, kellően nedves lapocskákat kapunk, ketten is rendesen meg tudtuk tisztítani a kezünket. Nem hagy ragacsos érzetet, visszazárható a csomagolása. Van egy másik fajtája, az antibakteriális, majd azt is kipróbálom olyan helyen, ahol többen használjuk a wc-t. ( pl. Árkád, munkahely).

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2017. július 30.

Testre csak ez a bőrradír jött be. Jó erős, durva szemcséi vannak. Először leradírozom a vizes bőrt, majd utána lemosom tusfürdővel az olajos réteget. Nekem pattanásos a bőröm és az olaj nem tesz neki jót, de így tökéletes állapotba hozott engem :) Hiánycikk sokszor a dm-ben, ahogy kirakják, elkapkodják. Igen, olvastam, hogy mérgelődtök, hogy az olaj sokszor úszik a tetején. Én ahogy megveszem elkeverem az ujjaimmal, így a tégely végéig egyben marad szépen, könnyen kanalazható a kezemmel. Az első terméknél csak óvatosan kapirgáltam a tetejét, kicsit keverve az olajjal, és amíg nem végeztem a tégellyel, addig szenvedtem, hogy kinyerjek valami kis szemcsét. Így rögtön kevergetéssel kezdem és probléma megoldva :)

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ