Best of Beauty 2019

clisanlezz

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás
2016. április 18.

Nekem sajnos oriasi csalodas volt foleg 600 Ft-ert. Ennel olcsobban jobbat kapok, mint pl a balea kokuszos hajpakolasa. Olyan egyszeru es megis szep a csomagolasa az illata is nagyon jo, gondoltam kiprobalom, kar volt. A hajam utana szalkas, torekeny, gubancolodik, nehezen fesulheto, elneheziti olyan mintha egy hete nem mostam volna hajat. 2* csillagot adok neki az illata vegett, mert az nagyon jo, de a hajamon nem marad meg az illata.

Lovely False Lashes Szempillaspirál

Lovely False Lashes Szempillaspirál
2015. július 27.

Azt kell hogy mondjam beleszerettem ebbe a szempillaspirálba. Első használatkor már le voltam nyűgözve, hogy mekkora pillákat varázsol, a többi már csak ráadás. Volt alkalmam a legmelegebben [37 fokos melegben egy gyárban, ahol elromlott a légkondi] kipróbálni, lenyűgözött teljesen, míg más drágább árkategóriás szempillaspirál már pereg lefele, és egyéb nyűgje van, addig ez szépen marad a helyén úgy ahogy volt. Erős fekete színe van, nem tapasztja össze a pillákat, és hatalmasak lesznek, az ígért hatást mindenképpen teljesíti, és tartós. Elég könnyen lemosható. Ha elfogy biztos hogy újraveszem. Ennyit arról hogy csak a drága sminkek a jók, ez mérföldekkel veri a 2-4 ezer forintos kategóriákat. ha lehetne 5-ből 6-ot adnék neki.

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray
2015. július 25.

Nekem bevált, nagyon szeretem az illatát olyan kellemes. Minden hajmosás után használom és nem szedi szét a hajvégeim mint egy másik fajta[gliss kur oil nutrive]. Az ígért hatást teljesíti, nem is drága mivel sokáig tart. Egy dolog bánt csak, hogy itt ahol lakom nincsen se a rossmannban se dmben egyszer sikerült rábukkannom egy goods marketben. Mindenképpen újra fogom venni ha lesz rá lehetőségem. Az olaj verzióját is szeretném kipróbálni a schaumának.