Cloudberry

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Body Shop Cool Daisy Testjoghurt

The Body Shop Cool Daisy Testjoghurt
2021. július 13.

haha, érdekes, Chanel Chance-ot is bele lehet érezni, de nálam full Gucci Envy Me! :) Mondjuk mindkettőt imádom.
Én szeretem, nem szárít, nem ragacsos, hidratál rendesen, könnyű érzet, sokáig elég. És hát persze jó az illata.

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő
2021. július 13.

Nálam telitalálat, imádom. Főleg leárazva. Asszem be is fogok tárazni belőle. Egyszer volt egy Gucci Envy Me szettem, tusival és testápolóval, annak ugyanilyen illata volt, isteni. Megy a parfümhöz is, az meg nyáron amúgy is kiváló választás. Jól habzik, a testjoghurttal használva egész sokáig a bőrön marad az illata. Szeretem :)

Carolina Herrera Very Good Girl EDP

Carolina Herrera Very Good Girl EDP
2021. március 3.

Meglepődtem, mert a szokásos Good Girl vonalra számítottam, ellenben ez egy nagyon friss gyümölcsös-rózsás vonal, tavaszra kiváló. Magamra fújtam és egyből emlékeztetett valamire, pár perccel később ugrott be, hogy a Delinára hajaz, de valahogy a Gucci Envy Me is tükröződik benne - itthon láttam, hogy a litchi is szerepel az illatjegyek között, szóval valószínűleg a rózsa + litchi kombó az oka, de nem olyan friss, hanem kissé szirupos. Szerintem bátor újítás, örülök, a tonkát már úgyis szanaszét használta a piac, ellenben nem egy nagy alkotás. Az üvege szerintem szép, nem olyan borzasztóan giccses mint a kollektor verziók, ez a piros bejön nekem. De nem fogom megvenni, főleg nem ennyiért.

4 ÖSSZETEVŐ

2,4-Diaminophenoxyethanol Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott