clover12

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MediNatural Teafaolaj Sampon + Keratinnal

MediNatural Teafaolaj Sampon + Keratinnal
2018. október 28.

Én nagyon szeretem. 1.2 hónapja vettem és várni akartam a véleményezéssel pár használatig, pedig már az elején is nagyon tetszett. Zsírosodó hajam van, 2 napig elviselhető, de ha 3.napot is akarok, akkor muszáj a szárazsampon. Ezt kitolta 1 nappal ez a sampon, és imádom. Nem is tudom mikor mentem ki utoljára utcára kiengedett 4 napos hajjal (+azért kis szárazsampon, de régebben az se segített volna eleget).

Update: Sajnos 5 csillagról 2-re kellett változtassam a véleményem. Tényleg kevésbé zsíros az ember haja tőle, csak az én fejbőrömet kikészítette. A homlokomon a hajvonalamnál nagyon sok pattanásom lett. És biztos attól mert a használata után 1-2 hónapra jelentkeztek (pont miután írtam az első véleményt) és amióta nem használom (1 hónapja) azóta megszűnt (szépen lassan). Sajnos nekem ez így nem éri meg.

Ebelin Szempillagöndörítő

Ebelin Szempillagöndörítő
2018. május 19.

Borzasztó sz*r. Nem tudtam, hogy lehet egy szempillagöndörítő rossz, egészen eddig. Az előző szempillagöndörítőm vagy 5 évig bírta, csak a végére lett rosszabb, a fém része kevésbé volt stabil (pedig az is valami olcsó kis dolog volt).
Megvettem ezért ezt, de 1 hónapja sincs meg, és a felső fém része, amihez a gumi hozzányomja a szempillákat, az elkezdett lejönni róla, így teljesen használhatatlanná vált.
Pedig nem használtam agresszívan, nem is tudnám azt hogy kéne.
Nagyon felhúzott, senkinek sem ajánlom.

Essence Glow To Go Illuminating Setting Spray

Essence Glow To Go Illuminating Setting Spray
2018. április 29.

Őszintén nem tudom mennyire ér ez a véleményezés, mert nem vettem meg, de a boltban kipróbáltam egy tesztert és hát.... nem mertem az arcomra fújni, és fuhhh de jól tettem! A kézfejemre fújtam, a szórófeje tényleg borzalmas, de elsőre azt hittem h csak fel kell rázni vagy picit többet fújni, de nem. A kézfejem és az órám a csuklómon utána ilyen fura fehér foltos lett, de szerencsére lejött. Soha többet.