clover12

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Effezel Gél

Effezel Gél
2020. szeptember 22.

Augusztus elején kerestem fel a bőrgyógyászomat, mivel lassan 2 éve nem akart rendbe jönni a bőröm a fogamzásgátló tabletta használata után (előtte és a használata közben se volt soha problémám a bőrömmel, nem azért kezdtem szedni, de ahogy abbahagytam, bedurrant a bőröm és tele lettem pattanásokkal-eltömődött pórsuokkal). Próbáltam mindenféle vény nélkül kapható dolgot, de maximum egy lehelletnyit segítettek.
7 hete használom, szinte napi rendszerességgel esténként, és szinte teljesen kitisztult a bőröm. Persze még van hova fejlődni, és tényleg rendesen szárít, pirosabb is sokszor a bőröm, de a textúrája sokkal jobb lett, így nekem teljesen megéri. A bőrgyógyász átlal ajánlott hidratálóval kenem, az segít, meg nyilván kell hozzá fényvédő (bár karantén óta alig mozdulok ki a lakásból, így azt sokszor kihagyom sajnos lustaságból, de rá kell szoknom megint).
4 hét után kezdtem látni a pozitív hatásokat, szóval senki nem várjon egy éjszaka alatt csodát, de én csak ajánlani tudom.

MediNatural Teafaolaj Sampon + Keratinnal

MediNatural Teafaolaj Sampon + Keratinnal
2018. október 28.

Én nagyon szeretem. 1.2 hónapja vettem és várni akartam a véleményezéssel pár használatig, pedig már az elején is nagyon tetszett. Zsírosodó hajam van, 2 napig elviselhető, de ha 3.napot is akarok, akkor muszáj a szárazsampon. Ezt kitolta 1 nappal ez a sampon, és imádom. Nem is tudom mikor mentem ki utoljára utcára kiengedett 4 napos hajjal (+azért kis szárazsampon, de régebben az se segített volna eleget).

Update: Sajnos 5 csillagról 2-re kellett változtassam a véleményem. Tényleg kevésbé zsíros az ember haja tőle, csak az én fejbőrömet kikészítette. A homlokomon a hajvonalamnál nagyon sok pattanásom lett. És biztos attól mert a használata után 1-2 hónapra jelentkeztek (pont miután írtam az első véleményt) és amióta nem használom (1 hónapja) azóta megszűnt (szépen lassan). Sajnos nekem ez így nem éri meg.

Ebelin Szempillagöndörítő

Ebelin Szempillagöndörítő
2018. május 19.

Borzasztó sz*r. Nem tudtam, hogy lehet egy szempillagöndörítő rossz, egészen eddig. Az előző szempillagöndörítőm vagy 5 évig bírta, csak a végére lett rosszabb, a fém része kevésbé volt stabil (pedig az is valami olcsó kis dolog volt).
Megvettem ezért ezt, de 1 hónapja sincs meg, és a felső fém része, amihez a gumi hozzányomja a szempillákat, az elkezdett lejönni róla, így teljesen használhatatlanná vált.
Pedig nem használtam agresszívan, nem is tudnám azt hogy kéne.
Nagyon felhúzott, senkinek sem ajánlom.