coffeeandme

Regisztráció dátuma: 2018. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém
2019. január 4.

Megfogott a csomagolása, leírása és az összetevők benne. A szegfűszeg csak a legelején érződik enyhén, de ha nem tudnám, lehet nem mondanám meg, hogy az van benne. Kicsit szárít, így felváltva használom más fogkrémmel. Nem hiszem, hogy újraveszem, de kreatív újításnak tartom a márkától és a kókuszos testvérét azért mindenképp kifogom próbálni.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2019. január 4.

Szépek a színek és nagy a választék belőle, de sajnos hamar elkezd lepattogni a körömről, ráadásul van, amelyik nagyon csíkoz is, ezt színe válogatja. Ettől függetlenül időről időre veszek belőle új színeket, ami megtetszik, néha bejön a minőség, néha nem. Ár-érték arányban nem vészes, bár, ha mellényúlok még ez a pár száz forint is tud fájni érte.

Garnier Fructis Hydra Aloe Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Hydra Aloe Hajerősítő Sampon
2018. december 6.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Nekem is nagyon tetszik a csomagolása, egyszerű, de nagyon jól néz ki. Tetszik a géles állag, jó érzés vele hajat mosni. Nagy habot csinál, szépen tisztít, az eredmény garantáltan fényes haj és jó tartást ad neki. Balzsam mindenképp kell utána, de én azt amúgy is minden sampon mellé használok, úgyhogy ez nem negatívum nálam. Ami viszont az, az talán az illata, ami bár finom (nekem zöld almára hasonlít), de túl erős, kevesebb parfüm elég lett volna bele. Valamint talán egy picit hamarabb zsírosodik tőle a hajam, de 2-3 naponta amúgy is mosom, úgyhogy annyira nem vészes.

1 ÖSSZETEVŐ