Cofi1234

Regisztráció dátuma: 2020. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2022. május 12.

Mivel nem szeretem a túl erős fedése ezért először kézre kikenem, majd onnan szivaccsal viszem fel az arcomra. Így egy nagyon természetes, matt finishe van, ami nekem nagyon tetszik. Nekem a legvilágosabb szin van meg, 10 light rose.
Ha elfogy biztos, hogy újra veszem.

Essence Pretty Natural Alapozó

Essence Pretty Natural Alapozó
2022. május 12.

Én is inkább a fényvédő után maradt fehér foltokra vettem. Szeretem azt, hogy alacsony-közepes fedése van (nem azért mert tökéletes a bőröm, szimplán csak nem szeretem magamon, ha valami nem természetes). Kézzel szoktam felkenni és utána szivaccsal eldolgozom.
Egyébként nagyon olcsó és szuper. Egy próbát biztos megér.
Nekem a 003 neutreal ivory szín van meg.
Update: annyira megszerettem, hogy újra ettem.

Essence Juicy Bomb Szájfény

Essence Juicy Bomb Szájfény
2022. május 4.

01: Olcsó mégis nagyon jó kis szájfény. Én nem szeretem az ilyen tubusos megoldást, de ennyi pénzért szerintem teljesen jó. 👍
03: picit narancssárgásabb szín, viszont az ajkakon ez egyátalán nem látszik, egyébént egy nagyon édes íze van. 👍
09: illata és íze is hasonlít a trend it up uborkas ajakszérumjára ami szerintem tök olyan, mint s szappan. De ápolás szempontjából ez jobb. Ajkakon olyan, mint az átlátszó.👎
10: tényleg mentolos illata van. Hatásra nagyon hasonlít az átlátszóra, ez pluszban picit hűsít is. Ízre jó.👍