Collien

Regisztráció dátuma: 2013. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30
2019. október 30.

Én azok közé a kevesek közé tartozom, akinek tetszik ez a krém. :)
Én ki vagyok az összes alapozótól. Mű, megül, megfog mindent, szárítja az arcot. Már évek óta nem is használtam alapozót. Nem is fogok!
Gondoltam, benevezek egy CC krémre, meglepődtem a hatásán, mert nekem elég jól "beépül" az arcomba és természetes hatást kelt.
Természetesen, én nem a fél tubust kenem magamra, hanem egy csipetnyit, és az ujammal szépen eloszlatom, mint egy arc krémet. Várni kell szerintem 15 percet, amíg oxidálódik, és szépen beszívja a bőr, utána jobb lesz. Kicsit olyan napcsókolta hatást kelt. Örülök, hogy nem lesz hulla száraz, maszkos fejem tőle, hanem inkább hidratált.

Solanie Argán Őssejtes Relax Éjszakai Krém

Solanie Argán Őssejtes Relax Éjszakai Krém
2019. október 25.

Sajnos, nem vált be ez a krém. Nagyon zsíros és reggelre se szívja be az arcom, úgy érzem, nem is lélegzik a bőröm tőle. Ráadásul tele van nem oda illő anyaggal. Hogy ne dobjam ki, félig üresen, elkezdtem testápolóként használni, hogy mihamarabb megszabaduljak tőle.. Nekem ez a Solanie család annyira nem jött be, egyedül az arc radírja, amit szeretek, többi terméke felejtős.

Oysho 1 EDP

Oysho 1 EDP
2019. október 14.

Ez az illat olyan férfiasan nőies, valamiért teljesen a rabja vagyok. Lehet a fehér musk miatt, ami benne van, nem tudom. De imádom, és szerintem elég tartós.