Collien

Regisztráció dátuma: 2013. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alveola Hintőporos Gyantapatron

Alveola Hintőporos Gyantapatron
2020. május 16.

Ez a gyanta valami szuperjó! Eddig a karottás gyantát használtam, azt is szeretem, de ez most nagyon meggyőzött.
Gyönyörűen kiszedi a szőrszálakat, kíméletes a bőrrel, nem folyik úgy, mint a többi gyanta, és ezért kevesebb is fogy.
Próbáljátok ki!

Pompom Frissítő Arctisztító Hab

Pompom Frissítő Arctisztító Hab
2020. május 10.

Nekem nagyon nem jött be ez a termék! Csukott szemmel mostam le vele az arcomat, és allergiás reakciót váltott ki nálam. Elkezdett nagyon erősen könnyezni a szemem, és viszket. Nekem ki is szárította a bőröm. Egyetlen pozitívuma az illata. Azt hiszem, az első és utolsó pompom termékem volt.

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30
2019. október 30.

Én azok közé a kevesek közé tartozom, akinek tetszik ez a krém. :)
Én ki vagyok az összes alapozótól. Mű, megül, megfog mindent, szárítja az arcot. Már évek óta nem is használtam alapozót. Nem is fogok!
Gondoltam, benevezek egy CC krémre, meglepődtem a hatásán, mert nekem elég jól "beépül" az arcomba és természetes hatást kelt.
Természetesen, én nem a fél tubust kenem magamra, hanem egy csipetnyit, és az ujammal szépen eloszlatom, mint egy arc krémet. Várni kell szerintem 15 percet, amíg oxidálódik, és szépen beszívja a bőr, utána jobb lesz. Kicsit olyan napcsókolta hatást kelt. Örülök, hogy nem lesz hulla száraz, maszkos fejem tőle, hanem inkább hidratált.