Comment92

Regisztráció dátuma: 2020. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2020. augusztus 30.

Megvan kb fel eve, nem egyfolytaban hasznaltam, inkabb csak ha ki van szaradva a borom, vagy irritalt, gyulladt. Nekem semmi extra.. Mintha sima vizet fujnek ra, nemi tulzassal.. Akciosan vettem meg, a 300 mlset 150 ml araert, de nekem nem ujravevos. A pumpaja is gyakran vacakol, van amikor nyomom es semmi nem jon, vagy pedig nem permetkent, hanem nyilegyenesen fujja ki a cuccot...

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal
2020. augusztus 29.

Altalaban nezek velemenyeket, mielott megveszek pl. egy kozmetikumot, de ennel nem igy tettem. Mar par honapja kineztem a Rossmannban, csak 600 ft-ba kerul, lattam, hogy vannak benne azert jocskan barackmagszemcsek. Kicsit azon gondolkodtam, hogy arcra es testre egyarant hogyan tudtak osszehozni, mert testre altalaban durvabb cuccokat gyartanak. Vegulis ennyi penzert boven jo, ugyhogy ma megvettem, mivel nemreg fogyott el egy masik borradirom.
Ma hasznaltam eloszor. Az illata nekem tetszik. Most olvastam csak a velemenyeket, hogy nagyon megoszto, valaki szerint budos stb. Sztem abszolut nincs semmi baja, es aki azt irta h budos, valszeg nem szagolt meg igazan kellemetlen szagu termeket, pl katranyosat... Ahhoz kepest, hogy feltem a szemcsek miatt, igy 1.hasznalat utan meg azt mondom, hogy nemhogy sok, de keves benne, es nem eleg hatasos igy... bar ami pozitivum hogy olyan olajos, kremes allaga van, ahogy irja is a tegelyen, hogy borpuhitok is vannak benne. Sajnos ezt csak addig ereztem ezt a jo kis borpuhitast, amig le nem mostam..., utana a borom nem lett hidrataltabb.. egyelore 3 csillag, aztan meglatjuk. Mindenesetre semmit sem szeretek kidobni, ugyh biztos h elhasznalom majd, ha mas nem, en is valamivel felturbozom, mint amit mas is irt, pl kavezacc, azzal meg ugysem probaltam.

Bioderma Cicabio Stick SPF50+

Bioderma Cicabio Stick SPF50+
2020. augusztus 24.

Tenyleg kicsit nyugtatta a szetnyomkodott, sebes bort, ugyanakkor sminkelni nem lehet ra. 5x kell puderezni, hogy ne fényelegjen. Nem vettem ujra.