Best of Beauty 2019

Connie13

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Le Volume Révolution De Chanel Mascara

Chanel Le Volume Révolution De Chanel Mascara
2019. február 5.

Hogy jár a lány, ha nem a férjével vesz szempillaspirált... a férj mint egy belső hang, halkan súgja a fülembe, hogy ne kísérletezz, ne az árat nézd! Azt vedd, ami biztos jó... Aha, persze. Nem volt a hang, ami súgott volna, elcsábultam. Ez egy hónapja volt. Csodálatos 3 hetet töltöttünk együtt. Úgy működött, mint álmaimban. Kb 3 perc alatt hosszú, ívelt, dús... Büszke voltam magamra! Aztán nagyjából három hét után megváltozott valami. Nem tudtam szépen felvinni, mintha apró gyöngyök lettek volna a pillámra felfűzve, a golyók között pedig semmi festék nem tapadt meg. Több réteggel tovább romlott a helyzet, néhány óra múlva pedig az összes fekete darabka az arcomon volt már, mèg a szám körül is. Higitani próbáltam, tisztitottam a kefét, az összkép vállalhatóbb lett, de a potyogás fokozódott. Azért az a luxuson is messze túlmutat, hogy 3 hétre vegyek egy spirált tizenezrekért. Kellett vennem másik spirált, mert használhatatlan lett. A férjemet magammal vittem.

Shiseido Ibuki Refining Moisturizer Enriched Cream

Shiseido Ibuki Refining Moisturizer Enriched Cream
2019. február 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Hónapok óta kitartóan használom, de őszintén az ég világon semmi különbséget nem tapasztaltam. Azért nem 1*, mert a krém állagát szeretem, jó érzés használni, de tényleg ennyi.

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2019. január 27.

Nagyon szeretem a márka sminktermékjeit és krémjeit (néhány krém illatáért egyenesen rajongok), de valahogy az illatokkal nem jövünk ki jól. Pedig akartam. Gyönyörű üveg, tartóssága bőrre fújva is extra! De minden édes Lancome illatban érzek valamit, ami számomra kicsit műanyagos, kicsit közönséges (ha máson érzem, akkor is)... fogalmam sincs, mi lehet az, de ha nem lenne, valószínűleg én is csatlakoznék a népes táborhoz, akik locsoljàk magukra, de sajnos nem.