Connie13

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
2021. május 14.

Először is tisztáznám, hogy ettől a családtól a hideg ráz. Fogalmam nincs miért nyúltam érte. Fogalmam sincs miért akartam megszagolni. Az egész parfüm kissé idétlen, teljesen távol áll tőlem. Mégis valahogy mosolyognom kellett tőle, és megszagolni újra és újra. Fújtam hát magamra és szagolgattam. Nagyjából azt éreztem, hogy folyamatosan követ egy idétlen csillogó rózsaszín ruhába öltözött kobold és kikényszeríti belőlem, hogy jó kedvem legyen. És nagyon jó kedvem lett tőle! Akkor leszek már csak boldogabb, ha beszerzek egy nagy üveggel belőle, és folyton velem lesz a kis rózsaszín idétlen koboldom. Nagyon kell nekem!!!

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2021. április 21.

A megjelenése óta szemezek vele. Az üvege egy csoda. Az illata is megfogott, de valami miatt mindig lebeszéltem magam róla. Időközben rájöttem mi a baj. Ettől az illattól konkrétan szomorú leszek. Semmihez nem tudom kötni, de mégis. Nem ad hozzám, hanem elvesz belőlem. Pedig extra tartós is rajtam. Nagyon sajnálom.

Guerlain Musc Noble EDP

Guerlain Musc Noble EDP
2021. január 6.

Végre!!! Csodaszép rózsaillat, ami nem műanyag vagy ragasztószagú! Vakvásárlás volt két testvére mellé, talán kevésbé harsány, kellemesen gyönyörű, puha keleti álom! Természetesen csillagos ötös!