Connie13

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Prada Paradoxe EDP

Prada Paradoxe EDP
2022. szeptember 15.

Totál más parfümért mentem be a boltba. Volt egy stabil kiszemeltem, amit utazásra terveztem magammal vinni. Kipróbáltam ezt, megtetszett. Bőrpróba, vártam kicsit, még mindig nagyon tetszett. Visszamentem, megvettem. Később előjött valami “nem tetszik” rész, de már mindegy volt. Aztán megint jó illata lett. Vittem másik parfümöt is végül, hátha… de csak ezt használtam mégis. Tartós, nem tolakodó, nem egy világmegváltó parfüm, ez tény. De megszerettem. Lehetne tökéletes is, de sajnos teljesen nem az.

Zara Red Temptation for Her

Zara Red Temptation for Her
2022. június 16.

Szintén a hypevonatról jelentkezem! Az eredetit nem szagoltam, a Cloud számomra szimpla tejszínhab illat, nem is hasonlítanám hozzá. 10 milist vettem vakon belőle 1300.-ért, de őszintén semmi reményt nem fűztem hozzá, mert az ilyenekkel be szoktam fürödni. Gyanakodva kibontottam, szagoltam én, szagolta a férj. A “hűűű úristen” és a “fuuu bakker” között dilemmáztunk percekig, én összeszedtem minden bátorságom és begolyóztam magam, lesz ami lesz. Mintha két különböző illat lett volna rajtam folyamatos harcban, kb félpercenként változott. Utána jött a “miajóisten ez?!”. Rá végülis nem jöttünk, de elképesztően jó. Jódnak a bőrömön nyoma se, semmi szúrós, nagyon kellemes, de karakteres édes illat. Nem a tucat vaníliás süti. Érdekes, hogy más parfümökről eszembe jut mindig valami, egy élethelyzet, egy öltözék, egy alkalom, egy vízió, kihez-mihez illik, vagy nem illik… de erről semmi. Egy hónapja használom, vettem nagy üvegest is. De továbbra is egy nagy kérdőjel nekem. Iszonyat tartós, se hajmosás, se fürdés nem távolítja el. (Még szerencse, hogy jóban lettünk, mert nem tudtam volna levakarni.)
Adnék több csillagot is, ha lehetne, mert ennyi pénzért, ilyen igényes, szép illatot nem hittem, hogy valaha találni fogok.

Lancome Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál

Lancome Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál
2022. június 13.

A végeredményt tekintve ez egy tökéletes szempillaspirál. Tényleg kifogástalan. Természetesen 5*. Nekem furcsa a megszokottnál sűrűbb festék. A lapított kupak nem áll minden szögben a kezemre, amikor a leírás szerint próbáltam használni attól féltem, hogy elejtem. Hiába, ez már űrtechnológia. Vagy én vagyok béna. 😅