Cool

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrtípus: -

RdeL Young Dewy And Fresh Primer

RdeL Young Dewy And Fresh Primer
2020. november 7.

Update
Őszintén szólva többet vártam tőle, száraz a bőröm, és szoktam krémezni és hyaluronozni, egy csomó to-s dolgot es egy cosrxt is hasznalok ra,de ha ezt rakenem utana kicsit kiszaritja. Emiatt kb csak 3szor hasznaltam eddig, probalkozok majd meg, mert nem bagyok biztos abban h nem er semmit. Azota vettem egy szivacsot is, azz ag alapozo sokkal jobban mutat, kiprobalom majd azzal a kombinacioval is

Ma vettem a szegedi Rossmann-ban, én vagyok az első vélemény itt, gondolom, mivel most került be a boltokba. Hatását még nem tudom, mivel még nem használtam, csak egy kicsit belőle. Az ára kedvező, 899 Ft volt, a csomagolása eszméletlenül gyönyörű, ezért vettem meg igazából :D Illeve azért is, mert Dewy and Fresh hatást ígér a csomagoláson. Az illata nagyon kellemes, de nagyon izgatott vagyok, hogy mire lesz alkalmas ez a termék, ez az első primerem, majd jövök updatelni! :)

Matis Vitality By M C-Vitaminos Krém

Matis Vitality By M C-Vitaminos Krém
2020. június 10.

5 csillagot adok, de leszögezem, hogy ez a krém mindennapos hidratálókrémként nekem nem vált be. Inkább szárító hatását érzem furcsa módon. Viszont a pattanáshegeket eltüntette, szeplőimet is, ragyogást ad az arcomnak, és feltöltődve néz ki tőle! Hidratálásra viszont muszáj mást használnom. Az árát nem tudom, hogy megéri-e, de nekem tetszik, amit csinál.

Matis Vitality By M Micelláris Lemosó Víz 3 az 1-ben

Matis Vitality By M Micelláris Lemosó Víz 3 az 1-ben
2020. június 10.

Kozmetikusomnál vettem meg, kb 4 hónapja és még csak a feléig fogyott. Nagyon tetszik a goji bogyó és a c vitamin tartalma, és a bőrömet is rendesen tisztítja. Sminkelni nem szoktam, de szerintem azzal is elbánna. Nem vattára teszem, mert úgy nagyon sokat kellene használnom. A kezembe teszek 1 löttyintésnyit (😁), a homlokomat átsimítom vele, 1-1 lötty az orcákra, 1 az állra/orra. Az illata is nagyon tetszik. Egyetlen gond vele, hogy van benne parfüm, de a jó illat miatt megbocsátom. Nekem ez és a krém verzió eltüntették a pattanáshegeimet illetve a szeplőimet(ami nem volt cél, de legalább látszik hogy működik 😁)