coraline

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2021. február 14.

A nem vízálló változatát használtam, szerettem, de szükségem lett a maszkhasználat miatt egy olyan spirálra, ami nem folyik le minden egyes reggel, amikor 35 percet sétálok maszkban a munkahelyemig. Nem vártam csodát, de a tartósságával sajnos így is vannak gondjaim, Karácsonykor próbáltam először, zárt térben, különösebb környezeti hatás nélkül, maszk nélkül, estére alig folyt kevésbé, mint a nem vízálló társa. Szép, ívelt pillákat csinál, a hosszító hatásával semmi gond nincs, ezt nagyon szeretem benne. A lemosás nekem sem volt álom, nagyon sok szempillám bánta, olajos lemosóval nem próbáltam, de már nem is fogom, a maszatolódás miatt váltottam inkább a Clinique Lash Powerre (ami bár nem csinál ilyen látványos pillákat, zseniálisan tart, úgy alakult, hogy 24 órán keresztül nem volt lehetőségem lemosni, tudom, tudom, de meg sem moccant a helyéről!).
Alapvetően jó kis spirál, de inkább azoknak a lányoknak ajánlom, akik nem könnyeznek a legapróbb fuvallattól is.

Yves Saint Laurent Mon Paris Couture EDP

Yves Saint Laurent Mon Paris Couture EDP
2020. július 20.

Nagyon szerettem volna az anyaillatot, de nem voltam benne biztos, hogy az EDP vagy az EDT tetszik jobban. Egy reptéri szaglászásom alkalmával keveredtem a Couture-höz, azonnal le is beszéltem magam az eredeti tervről. Nagyon kellemes, könnyed, tavaszi/nyári parfüm, annyira beleitta magát az orromba, hogy bár először ott hagytam, hónapokkal később mindent felhajtva érte végül beszereztem.
Bár szerintem a legkellemesebb Mon Paris a meleg napokra, vásárlás előtt sajnos nem próbáltam ki magamon és van benne valami (talán a grapefruit?), ami egyszerűen zavar. Alapvetően tartós illat, ami körülölel, már csak szeretni kéne azt a bizonyos kellemetlen összetevőt.
Nem vonok le sok pontot, mert parfüm terén ízlések és pofonok, amit mások agyon hypeolnak, az meg nekem nem szimpatikus.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. június 25.

Nagyon jó korrektor! A legvilágosabb árnyalat tökéletesen illik a bőrszínemhez, számomra megfelelően erős a fedése is. Viszonylag tartós, nagyobb bőrhiba esetén napközben azért érdemes újra feltenni. Az egyetlen hibája a benne levő illatanyag, emiatt szem alá nem tudom használni. Bár próbálkoztam vele, pár óra után rettentően irritált, könnyeztem, így oda inkább másik márka termékét választottam. Az illat miatt csak 4 csillag, ettől eltekintve jónak tartom és a neszesszerem állandó darabja.